Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig mehet ez így tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehet ez így tovább?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy 2hónapja szakítottam a barátnőmmel, és azóta nem is láttam őt. Szakításkor 85kg voltam, most 75 vagyok (182cm magas). Egyszerűen semmi étvágyam, ma ettem 1tányér levest, és semmi mást, és csak inni tudok teát, vagy tejet, a szilárd kajától hányingerem van és alig bírom legyűrni, de nincs bajom, pl erős vagyok és régebben ugyan volt, hogy elszédültem, de már nem. Nagy hasam volt és úszógumim, úszógumi eltűnt 100%-osan csak csont van helyette, hasam meg lapos, csak akkor látszik ha felülésezek. De ha továbbra se tudok enni, akkor mi lesz??? Még van rajtam némi felesleg a mellkasomon, combomon, de az is eltűnik remélem hamar.
2011. jún. 10. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Háh élvezd ki, amint megjön az étvágy a duplája megy vissza...am meg egy csitri miatt nem érdemes.
2011. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legrosszabb esetben kórházba kerülsz meg pszichiáterhez, ha nem bírsz elkezdeni enni

De javasolnám, hogy szerezz valami jó hobbit ami lefoglal és visszaadja az életkedved

2011. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyél bébi kaját,van egy csomó táp,kalóriát számolsz,átnézed,hogy miket kell bevinned,néha pedig eszel mondjuk szilárd halmazállapotú,de nem nehéz-pl puffasztott rizst.Szépen lassan visszaszoktatod magadat a rendes kajára.Javaslom,hogy gyűjtögess,vegyél egy motort,új értelmet nyer az életed,minden gondodat bánatodat elfeledteti,vagy sportolj rengeteget.
2011. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és 3.-án tudtam meg, hogy FIÚJA lett neki új, és azóta mégkevesebbet eszek :S Mostanihoz képest képest, múltkor még faltam. De hasam összement szóval nem hiszem, hogy visszahízom, mert nem tudok enni.
2011. jún. 10. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom milyen érzés ez, mikor egyszerűen semmi nem megy le, mert a kaja láttán is hányingered van.

Ez az állapot akkor múlik el, ha a kiváltó oka...mérséklődni fog, ne aggódj. Friss még a dolog, majd ahogy telik-múlik az idő, úgy alább hagy a fájdalom is.

Le kell zárnod magadban a dolgod, függetlenítsd magad tőle.

Rendezd el magadban, hogy nem érdemel meg téged, nem lett volna neked jó ez a kapcsolat, stb.

Nyugi, nem lesz baj. De akármennyire is nehéz, erőltesd a kaját, meg igyál sokat. Nehogy tönkre tedd az egészséged!

2011. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!