Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francért nem lehet szeretni? Másoknak miért jön össze? Nekem miért nem? (20/l)

Figyelt kérdés

Megőrülök már attól, hogy mindenki másnak összejön az, hogy a szerelmükkel legyenek, csak nekem nem. Én miért nem érdemlem meg? Mivel vagyok kevesebb, mint ők? Miért nem jut nekem egy rendes kapcsolat?


Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogyan jöttek helyre a dolgok?

Vonuljak be apácának?

Eddig se kellettem senkinek akkor ez mitől változna.


2011. jún. 10. 22:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
Akkor jön el a szerelem amikor nem számítasz rá:) Addig is szexkapcsolathoz lenne kedved?
2011. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:

20 évesen megőrülsz tőle?


na én inkább nem mondok semmit. Keress hasonló heylzetben levő pasit. Jaaa, az aki eddig nem kellet senkinek, neked sem kell. Bocs, de iylenek vagytok, tapasztaltam.

2011. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Ezt a szánalmas nevetséges szöveget már hallottam...
2011. jún. 10. 22:36
 4/61 tetro ***** válasza:
lehet van valami negatív a kisugárzásodban, amit észrevesznek a fiúk...
2011. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Igen megőrülök! Baj ha van szeretet, szerelem igényem is? Sajnálom, hogy nem vagyok egy érzéketlen tuskó.
2011. jún. 10. 22:37
 6/61 anonim ***** válasza:
GYere dugni
2011. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

Általában jó kedvem van, csak néha tör ez rám. Hogy nekem miért nem lehet.


Menj aludni.

2011. jún. 10. 22:40
 8/61 anonim ***** válasza:
erre csak annyit mondok: "you'll be given love, you have to trust it."
2011. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 tetro ***** válasza:
87%
én azt gondolom, és ez tényleg így van, ha az ember nem talál magának párt, akkor az azért van, mert túl értékeli saját magát, és nem a saját szintjén nézelődik. ezért vagyok én is egyedül... :D
2011. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:

hát másnak se jön össze, ha ez vigasztal... én pl. modellkedek, de eddig még 1 olyan pasit se találtam, aki szeretni tudott volna :S

sztem keress 1 jó hobbit, a pasikkal + próbálj meg minél kevesebbet törődni, keveset gondolni rájuk.

én legalábbis így teszek O.o

20/L

2011. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!