Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem marad, ha kiderül, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem marad, ha kiderül, hogy terhes vagyok? Alkalmi kapcsolatról van szó.

Figyelt kérdés
Védekeztünk gumival,de sajna elszakadt és most parázok. Neki van,egy "barátnője" akivel hol együtt vannak,hol külön,amikor összejöttünk külön voltak.Mikor kiderült,hogy megint összejött vele,mert persze nem mondta,már fülig belehabarodtam:(.Nem tudom mi legyen.
2011. júl. 15. 15:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Miért maradna veled? Te magad írtad, hogy alkalmi.
2011. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

a srác jellemétől függ, úgyhogy nem tudhatjuk.

egyébként meg te magad mellett tartanád, ha tudod, hogy mást szeret? amúgy ha ennyire hirtelen csöppentek bele az egészbe, lehet hogy gyors szakítás lesz a vége...

2011. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Félre írtam viszonyunk van több mint fél éve.
2011. júl. 15. 15:09
 4/31 anonim ***** válasza:

72 órás tabi????

Valószínűleg egyébként nem marad veled, vagy ha marad is néhány évig, pokol lesz az életetek, ha nem illetek össze.

2011. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Hát, sajnálom, ebben az esetben sem. Legalábbis én biztosan nem maradnék. Nem véletlenül szeret mást. Képes lennél úgy vele lenni, hogy nem is szeret?

Nem tisztáztátok miről szól a kapcsolat?

2011. júl. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Hát már késő a 72órásra sajna.
2011. júl. 15. 15:12
 7/31 anonim ***** válasza:
de nem értem akkor mikor kiszakadt miért nem mentél el tabiért... az lenne mindig az első. annyira alap erre gondolni mint a gumira.
2011. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Vegyél be esemény utánit,ha még nem késő,vagy imádkozz,hogy ne maradj terhes.Ha besikerül,valószínű elhajt,de tartásdíjért perelheted.
2011. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem direkt nem vettél be 72 órásat. Ha előtte nem is tervezted, megfordult a fejedben,hogy talán a gyerek miatt veled lenne.


Hidd el nekem, hogy ez a lehető legrosszabb módszer.

2011. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy előbb fizeti ki az abortuszt,mintsem veled maradjon...
2011. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!