Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sok? (kérdés rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok? (kérdés rövid válasz hosszú)

Figyelt kérdés
Én 15L vagyok és a srác akivel nemrég megismerkedtem egy buliban ő 22 .. Buliban csókolóztunk is egy rövid ideig és semmi gátlás nemvolt bennem nemúgy mint az eddigi barátaimmal. Nagyon vonzott.. Azóta sokat beszélgetünk összejárunk találkozunk stb de csak barátok vagyunk...Vonzódunk egymáshoz de vhogy sose lépünk a másik felé, sokat beszélünk a korkülönbségünkről.. Nagyonszeretem más mint azok a fiúk akikkel eddig találkoztam stb... AZtmondta hogy örül h jóban vagyunk és bizonyos idő múlva többnek is örülne. Nyilvánvalóan zavarja a korom.. De mikor beszélgetünk mindig sok jót mond meg facebookon is ha beszélgetünk flörtölünk... Nagyon rendes srác , normális, két lábbal áll a földön és érdekli a jövője, a tanulás. A külső sem utolsó. Ritka rendes, de sajnos a kor.... Mit tanácsoltok? Elején azthittem ez is csak fellángolás ami nálam 1-2 hétig tart viszont már több hónapja tart, szóval ez nem fellángolás..
2011. jún. 11. 20:49
 1/9 A kérdező kommentje:
amúgy szűz vagyok, nem ribanc , és elég félénk kimutatni az érzéseimet.
2011. jún. 11. 20:53
 2/9 anonim ***** válasza:

igen ez mind szép és jó, csak el kell fogadnod társadalom ferdén nézi, hogy felnőtt ember, ilyen fiatal kislánnyal jár, aki teljesen más világban él (és nem megsértődni)

majd rájössz hogy értettem.

illetve szülei, ismerősei, baráti kör véleménye közrejátszik egy normális embernél

2011. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg kéne próbálni, és akkor kiderülne,hogy működik-e..amúgy én 18 vagyok és szintén egy 22 éves srác tetszik..még így is soknak tartom néha a korkülöbséget...:(
2011. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ez kemény,de ha elég az érett hozzá állásod a dolgokhoz

akkor szerintem megoldható.

2011. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt tudom tanácsolni, hogy beszélgessetek, ismerkedjetek. Ha tényleg úgy ítéled meg, hogy normális, akár még járhattok is. Nem muszáj rögtön ágyba bújni. Ha szeret, vár rád akár egy évig is, vagy amíg nem érzed, hogy készen állsz. Az emberek maximum azért ítélhetnek el, mert úgy gondolják, fiatal vagy ahhoz, hogy egy 22 éves pasi igényeit teljesítsd. De te érzed mit lehet, mit nem. Egyébkánt egy 22 éves nem áll le egy 15 évessel komolyan, ha nem érett a lány a korához képest. Te biztos az vagy, de ne tégy olyat, ami miatt az emberek csúnyán nézhetnek rád.
2011. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kommutatív! De kezdj a zárójelekkel!
2011. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat ebszélünk szinte már minden ilyenről beszéltünk... És a társadalomról is bizony. Az nagyon közrejátszik a dologban.. Igen sokkal érettebb vagyok. Én nagyon furán érzem magam... Mintha szeretném de ez még nem szerelem de több mint barátság vagy hogy mondjam.. Évek múlva biztos lesz valami közöttünk de hát azokat az éveket -ez a kérdés- hogy bírom ki pl. én ha minden nap rá gondolok? Amúgy köszi a válaszokat, még jöhetnek..
2011. jún. 11. 21:19
 8/9 anonim válasza:
Lehet elévlt de nekem volt egy olyan ismerősöm aki egy 12!! Nem elírás 12 éves kislánnyal volt együtt a haverom 23 éves volt akkor de nem tudta hogy 12 éve a kiscsaj meg nem is említette. Szegény barátom azóta is börtönben ül de majd 2021-ben kiengedik! És ezért mondom azt ne gyetek össze mert az akaratodon kívül is rosszat teszelk neki
2013. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

engem is mindig az idősebbek vonzottak...most 17 évesen 23 éves barátom van akivel egy éve együtt vagyunk,az elején engem is zavart mert én még bulizni akartam,élni az életemet de ő már komolyan gondolta a dolgokat..gondoltam hogy igy nem lesz jó..mer ugyis vége lesz mer mit akarok egy felnőttől..de aztán megpróbáltuk és bevált..:)

szoval ez,hogy korkülönbség miatt nem lehettek együtt szerintem ez hülyeség..hadd te döntsd el hogy kit szeretsz és kivel szeretnél együtt lenni :)

2013. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!