Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értelmezitek ezt a mondást? Love is a decision, not an emotion. ( a szerelem egy döntés, nem pedig érzelem)

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Pont forditva.. a szerelem nem döntés, mert nem te valasztod h kibe legyel szerelmes, vagy h beléd ki legyen, hanem érzelem.. ami csak ugy jön. :D
2009. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezzel én is igy vagyok, de a mondás igy szol. És nem értem. Valaki érti?
2009. márc. 21. 22:29
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem is a szerelem egy döntés!Nem érzelem!A nőknél különösen igaz.Hisz ők csak akkor lesznek szerelmesek ha igényük van rá.Igazából nem is a férfiba szerelmesek hanem a szerelembe.A férfi csak jó időben van jó helyen.

Lehet lepontozni.De nekem akkor is ez a véleményem!

2009. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
részben döntés, részben érzelem. mert az elméddel megálljt tudsz parancsolni az érzelmeidnek, és uralkodni tudsz rajtuk. az egész csak önfegyelem kérdése.
2009. márc. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom, hogy ha szeretsz valakit, és ő is viszont szeretsz, akkor elkötelezed magad mellette, és ő is melletted. Ezt vettem ki belőle.
2009. márc. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
A szeretet döntés, nem érzelem. (pszichológiai témájú könyveket lehet olvasni, ezt írja ;) ) A szerelmet sztem elég erőteljesen lehet érezni =).
2009. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Sajnálom azokat, akik ezt így gondolják, de a párjukat méginkább.
2009. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

A szerelem döntés!

Elmegy a leányzó az elsőre randira.Kb.3 órát van a sráccal.De mikor hazaér azt meséli a barátnőjének meg az anyujának,hogy ő megismerkedett egy gyerekkel és ,hogy milyen szerelmes meg hogy mennyire szereti.

Kit is?Azt a srácot akit még nem is ismer?

De ugyanez a helyzet egy 3 hónapos kapcsolatban is.+hónapat alatt nem lehet senkit megismerni.Pláne ha a másik fél még szinészkedett is!

Tehát a szerelem,szeretet=döntés!

Mindig mi döntjük el mire van szükségünk..

Ha a szerelem érzésére,keresünk hozzá alanyt!

2009. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
19:09 szóval te ezek szerint elmész 3 randira, eldöntöd, hogy te szerelmes vagy, és mindenkinek elmeséled? Elég szegényes lelkivilágod lehet. Én az előző kapcsolatomban sem mondtam egy hónapig, ameddig tényleg nem volt úgy. A járás döntés, a szerelem érzelem. Nekem mindenképp..
2009. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

14.32-es vagyok

"Mindig mi döntjük el mire van szükségünk.."

Nem! Azt h mit fogsz csinálni eldöntheted, de attól még nem feltétlenül arra lesz szükséged (de sztem te is tapasztaltad h a legtöbb ember (félreértések elkerülése végett: engem is beleértve) nem tudja mire van szüksége)

Am ha ilyen egyszerű lenne... úgy döntök h nem akarok vkit szeretni és már el is felejtem.. jaj de jó lenne =).

2009. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!