Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem? Mit tegyek még?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én és a családom kiköltöztünk Németországba. Már 1 éve élünk ott.

Elkezdtem iskolába járni és volt egy srác akire az elején nem figyeltem fel mert rléggé fura volt a kiejtése ezért kerültem is. Ezután lett egy nagyon jó barátnőm és ő mondta el, hogy a srác orosz, beszéli is az anyanyelvét de már Németbe született. Ekkor némi utálat vagy nem is tudom mi volt bennem mert ugye orosz jajj ne már! Néhány hét elteltével sokkal többet tudtam meg róla és elkezdtünk össze-össze nézegetni és a véletlenek során mindig valahogy összepakoltak minket. Mármint egy teknika , egy számitástechnika csoportba raktak minket össze és valahogy mindig vagy előttem vagy mögöttem ült, sőt olyan is volt már hogy majdnem egymás melett ültünk. Ekkor feltünt egy lány akinek gondolom szúrta a szemét, hogy úgymond kezd "forrni" köztünk a levegő ezért ő mégjobban rámászott Alexre. Most ott tartunk, hogy egy este 2 óra hosszáig győzködött barátnőm, hogy jelőljem be facebookon és én be is jelőltem nagynehezen. Másnap reggel úgy mentem fel, hogy jajj csak jelőljön vissza! Vissza is jelőlt :D Aznap reggel azt hittem kiugrok a bőrömnől. Szerencsére fent volt a barátnőm és amikor boldogan meséltem neki mi történt ő csak azt mondta, h bolond vagyok. :S Tehát a lényeg, hogy totál beleszerettem. Kb. a hét minden napján összenézünk és van amikor valamelyikünk még el is mosolyodik :)) Mióta közelebb ültettek minket egymásnak elkezdtek romlani szegénynek a jegye ( nem vészes)

A rajz tanárunk nagyon szeret engem szerepeltetni és mindig kihív, h olvassak fel az osztálynak mert úgy szererti hallgatni a magyar akcentusom.. Ebbe mindig belepirulok amikor ki kell állnom az osztály elé és teljesen kész vagyok.

Mostanság mintha javulna köztünk a dolog de nem tudom, hogy mi lesz ha vége a szünetnek.

Minden esetre jó lenne már látni mert esténként nagyon durán nem tudok úgy elaudni, hogy aznap nem láttam. Ő korán reggel szokott feljönni facebookra és már 2. napjra 6-kor kelek de még sosem volt fennt... Még ha nem is beszélünk de csak az érzés kedvéért...

Amúgy novemberben leszek 12 éves de sok ember elmondása szerint olyan a gondolkodásom mint egy 16 évesnek és sokan néztek már 14-15 évesnek is. Imádom az alkonyatot ezért félek, is hogy ne olyan nagy durranást várjak ettől mint ami a könyvekben van és utánna nehogy pofára essek...

Nem lenne jó ha az egész osztály ezen rágódna szünet után.. Na meg az álmaim is +16os karikában vannak...

Szerintetek? Segyítsetek. sokan azt mondják moslyogjak rá... Mit tegyek?


2011. okt. 31. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd, mert gyerekek vagytok még. Csak légy a barátja.
2011. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírás vagy a ragozások miatt de siettem az írással. Így sem írtam le mindent :S :D
2011. okt. 31. 10:58
 3/10 anonim ***** válasza:

"Amúgy novemberben leszek 12 éves" Írhattad volna ezt az elejére is vazze.

Ezentúl a végéről kezdem az olvasmányokat. Most, ha a fiú is 11 éves akkor mit vársz, mi történne köztetek, egy romantikus vacsora egy étteremben majd egy szenvedélyes szeretkezés?

2011. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

11 évesen már szexelni akarsz... Hmmm... Mondd ezt el apukádnak és ő majd ad tanácsot.


Sajnálom szegény szüleidet...

2011. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1. válasz: De hát így hogy? :S Azt a csajt is néha már meg tudnám fojtani egy kanál vízbe... :S :D
2011. okt. 31. 11:01
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok! Am a srác is éretteb mint a többiek. 13 éves. Amúgy meg most na ezzel nem tudok mit csinálni :D Nyilván nem egy szenvedélyes szeretkezésre gondoltam ahogy te írtad csak na... én sem tudom
2011. okt. 31. 11:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Na jó, kérdező légyszi olvasd el az iroányosat úgy, hogy képzeld magad 25 évesnek...

Igaz-e, hogy gyerekes ez az egész? Ha olyan sej de érett vagy, észre veszed. Ha nem, akkor éretlenebb vagy, mint egy zöld szilva.


Nem attól leszel érett, hogy szexről álmodsz és idősebbnek néznek. Attól leszel érett, hogy rájössz, mit illik a te korodban csinálni és mit nem.

2011. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mogyorósmákosrétes ***** válasza:
Hiába mondják, hogy 16 éves módjára gondolkodsz. Kicsim, még csak 11 vagy! De tudod mit, szeretkezzetek, mindjárt engedd popsiba, oszt cső... Bejelöltem fészbúkon... Jajj te úristen... -.-
2011. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ponz erről van szó. én nem akarok egyből beleugrani a komolyabb dolgokba és pont ezért nagy dolog már az is h bejelölt facebookon mert ez számít és kész. már bánom h megkérdeztem most utoljára leszögezem: EZ NEM A SZEXRŐL SZÓL lehet nektek ezt nehéz megérteni mert nekte ez baromi fontos de engem már apró dolgok is boldoggá tesznek vele kapcsolatban mint ez a facebookos történet. ha nem tudod megérteni a gondolkodásom akkor inkább ne válaszolj. így is eléggé szarul vagyok már köszönhetően a semmit mondó és lecsesző válaszoknak!
2011. okt. 31. 19:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Jajj ez olyan aranyos, gyerekszerelem. Ne is törődj a bunkó válaszokkal, szerintem az első szerelemre mindenki emléxik. Úgy vettem észre h az oroszok alapból érettebben gondolkodnak, nem kizárt h ő is így érez mint te. Remélem azért neked jobban alakul majd mint nekem anno.
2011. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!