Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért kellett irni ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért kellett irni ha nem gondolta komolyan?

Figyelt kérdés
volt egy jó esténk,nem úgy álltam a dologhoz hogy több lesz köztünk hisz mindketten az exet szeretjük.közbe kaptam tőle egy levelet amibe irta hogy jól érzi magát velem és hogy ismerjük meg egymást jobban...közbe kiderült hogy kiakar békülni a volt barátnőjével aki nem sokára hazajön,csak hogy ezt nekem nem mondta el,és a haverjának mondta hogy megbánta azt ami történt...nem értem hogy akkor miért akar megismerni jobban...
2011. jún. 14. 16:10
 1/2 Joy Turner ***** válasza:
Szerintem ő sem tudja, hogy mit akar. Vagy csak szimplán szeretne még szexelni veled.
2011. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem, szeretné, ha lenne egy "pótkerék", s azért(:
2011. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!