Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Acsajomnak elment az esze. Szerintetek komolyan gondolta vagy ijezget?

Figyelt kérdés
3hete járunk igaz hogy vasárnap óta nem voltam nála tegnap lementem egy fél órára és mondtam hogy most nem maradok majd csak holnap erre azt mondta hogy ha most elmegyek többet nem kell hogy mennyek
2011. márc. 26. 11:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ehh ..... ezbeteg. Szerintem csak szimplán ostoba.
2011. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

-.- többen fogják mondani,hogy nem túl jó a helyesírásod.

A kérdésedre a válasz pedig : igen, valószínű , hogy elment az esze . :D

2011. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom de biztos sárga papíros a csajod szóval ne menj vissza többet.
2011. márc. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
És maradtál?
2011. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem maradtam és még csak felsem hivtam mikor haza mentem.nem értem a csajt
2011. márc. 26. 11:44
 6/18 anonim ***** válasza:

Remélem nem voltál akkora b@lfasz hogy ottmaradj :D

A csajod egy hisztis pics@. Ne legyen mindig az amit ő akar. Sőt. Szakíts vele. Ez a lány nem szeret téged. A kapcsolatokhoz a helyesírásodból ítélve még fiatal vgy :)

2011. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

elég hülye, szerintem hagyd a francba,

de legalább vesszőket írhatnál, mert 3x el kellett olvasnom, mire megértettem mit akarsz írni

21 l

2011. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem elment az esze, am a helyesirásra visszatérve szerintem nem ugy kéne felfogni h most a hibákat kell benne keresni, én pl egyszer végfutottam a szövegen és furamódon nem a hibákra figyeltem hanem a tartalmára
2011. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Mi az hogy a csaj a hülye meg a hisztis.Nem értek veletek eggyet milyen dolog az hogy nem megyek a csajomhoz egy hétig.sterintem meg te vagy a beteg hogy ezt csináltad ahoz képest hogy 3hete vagytok eggyütt ez gáz
2011. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Szerintem sem hülye a csaj.Val0ószinű,hogy nem nagyon jó a kapcsolatotok és még ez az egy hét rá is tetőzött.Sajnállak. Maradnod kellett volna
2011. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!