Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs jogsim-->kocsim, akkor esélyem sincs a nőknél?

Figyelt kérdés

Minden haveromnak, tehát az összesnek van jogsija, és mindegyiknek volt már barátnője. Kezdve a legbunkóbbtól, a túlsúlyosan át a nem kimondottan jóképűig.

Nos, nekem még nem. Pedig nem vagyok se kövér, se csúnya, se bunkó.


Kezdem azt érezni, hogy csak amiatt van, mert nincs jogsim. Volt már több olyan - normális, rendes - lány, aki megkérdezte, hogy mikor lesz már jogsim?

Ez kell nekik? Az összesnek? Nem bírom elhinni, ha ezen múlik, azért sem fogom megszerezni. Én nem fogom furikázni őket, mert nekik olyan kedvük van. Márpedig mindenki azt csinálja. Kocsi nélkül sehova...


22F


2011. jún. 14. 16:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem számít egyáltalán.

Amikor nekem nem volt kocsim én is azt hittem, hogy majd ha lesz hű de menő leszek a csajoknál, és vettem egy kocsit 1 millióért használtan, és tudod mi történt?Semmi, ugyan úgy népszerűtlen vagyok a csajoknál.

21f

2011. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nem a kocsin múlik, az egyszerűen csak egy hasznos dolog, de nem feltétele a kapcsolatnak.

Szerintem téged jobban zavar ez a jogsi kérdés, mint a barátaidat, túl nagy hangsúlyt fektetsz rá.

Ha ettől növekszik az önbizalmad, hát csináld meg azt a jogsit. De akkor sem a jogsi/kocsi miatt leszel vonzóbb, hanem a magabiztosság miatt.

Vagy ne pörögj annyira ezen, másoknak ennél sokkal nagyobb hibáik vannak.

2011. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem számít. Eddig egyik pasimnak sem volt kocsija, és akinek meg volt jogsija, annak sem volt, tehát ő sem furikázott sehova. Havernak van, és ha kell, akkor ő szokott néha. :D

19/N

2011. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
szerintem az ilyen felfogásod miatt nincs esélyed... Nem hiszem, hogy azért kérdezte meg az az egy lány tőled, mert járni akar veled. Én lány vagyok, de nagyon nem érdekel a jogsi meg a kocsi. Sokkal jobban szeretek sétálni valakivel vagy ha kibiciklizni a folyópartra, mint kocsikázni.
2011. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Oké, hogy ti ezt mondjátok, de én ezt látom a baráti körömben, sőt még a városban is.


Ráadásul mire véljem a "Mikor lesz már jogsid?" kérdőre fogást?

2011. jún. 14. 16:30
 6/24 Joy Turner ***** válasza:
Olyan csaj ne is kelljen , akinek az számít, hogy van-e jogsid, meg kocsid. Ha valakinek igazán tetszel, akkor ez nem lehet kizáró ok.
2011. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 napietus ***** válasza:

azért mostmár nem túl drága egy jogsi, a Takarékszövetkezetben van rá előtakarékosság is, havi kb. 3 eFt-ot kell csak fizetni. szóval nem a lányok miatt, hanem általában a boldogulás érdekében azért egy 22 éves fiatalembernek szerintem legyen jogosítványa, ha még saját autója nincs is. nekem 17 éves korom óta van, apám ezt fontosnak tartotta, és szerintem igaza volt.


29/N

2011. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Itt az újabb bizonyíték.
2011. jún. 14. 16:34
 9/24 A kérdező kommentje:
Egyébként nem az árával van baj. Mert szüleim is unszolnak, de én azért nem fogok jogsit csináltatni, hogy a nők másképp tekintsenek rám.
2011. jún. 14. 16:36
 10/24 napietus ***** válasza:

ne azért csináld, mert a nők nem fognak másként tkinteni Rád. a munkaadód viszont igen, és egyéb praktikus szempontok miatt is jó, ha van.


ha anyagi oka nincs, akkor meg nyilván lusta vagy, azért halogatod, ami azt illeti, ez sem egy vonzó tulajdonság. Pató Pál úr-szindróma...

2011. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!