Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Milyen is a jopasi?

Figyelt kérdés

Milyen az idealis pasi?

ugy peldakkal..s ugy...vagjatokna.:))


2011. jún. 14. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
nagy fasz, sok pénz és 85+ életkor, hogy rám hagyjon mindent...
2011. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
buta, lekezelő, gazdag, a belső értékek is számítanak: bőr ülés , légkondi
2011. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kingaa1 ***** válasza:
de szemet tarsasag.. szamomra legyen megerto es csak engem szeresen, onnantol jopasi:D
2011. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
barna haj,barna szem,kreol bőr.Legyen becsületes,tiszteljen,ne legyen stresszes.
2011. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez meg mi?Mi az,hogy ne legyen stresszes?Már ez is szempont?
2011. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Barbibabe ***** válasza:

sötét haj (hosszú) sötét szem 170 cm feletti magasság

közvetlen olyan aki 1-2 jo koncerten tud tombolni de am nem issza magát el a kórházig!

2011. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a külső eggyén függő , én személy szerint a pasis fiúkat szeretem nem a vasalt hajú nyámnyillákat ,és fontos hogy jó legyen a kisugárzása azzal letud venni a lábáról.emellett legyen jó humorú(ez létfontosságú) legyen vicces,aranyos,kedves,de ne olyan buz.isan.szakítson rám időt,és ne vigye túlzásba a féltékenykedést.legyen hűséges,nem zavar ha rénéz egy csajra vagy megdicséri de ne csaljon meg.ezenkivűl érezzem magam nagyon jól vele,és tudjunk mindenről beszélgetni,és hülyülni mint a gyerekek. ilyen pasi persze nem létezik :D de talán segítettem milyennek kéne lenni :)
2011. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
elozo.igazibol nekem most pont ilyen van..vagyis igylatom..lehet 2 ev mulva maslesz..de koszi.:)
2011. jún. 14. 18:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Aki belső tulajdonságokat is írt, az nem őszinte.
2011. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Jó pasi? hát attól függ hogy külsőleg vagy belsőleg értetted-e,mert tökéletes pasi nincs..

Külsőleg: (nekem)szálkás izmos testalkat,napbarnított bőr,tüsi fekete vagy barna haj pl. ő [link]


Belső értékeket nézve: türelmes,elfogad olyannak amilyen vagyok,szervez velem közös programokat,amiben csak tud segít,kényeztet,érezteti hogy mennyire szeret,van humora,ha kell "vad" is tud lenni...(nekem ilyen párom van 8 éve)

De sajnos dönteni kell,külső vagy belső értékek,együtt a 2 nem fog menni..tapasztalat..

28L

2011. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!