Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm az őrületbe kerget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm az őrületbe kerget, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen idegbajt kapok tőle, szeretem tényleg 100%-ig. De valahogy a saját problémáját mindég túlreagálja. Szóval a baj ott van neki van egy zűrös családja, sokszor mesélt róla stb. Próbáltam lelki segélyt adni, meghallgattam stb. Sokszor több napig letargikus állapotban van (no sex, no normális beszélgetés csakis probléma foroghat szóban), most nálam is beütött a 1-2 elég nagy zűr (egyetem) kicsit kiborultam, már telóban is mondtam neki mi történt, átjött hozzám... Kezdte azzal hogy a barátnőjével délelőtt vásároltak és mennyire elfáradt.. mondom magamban ok ekkor még nem borultam ki... na de mikor végre valahára szóhoz jutottam, elkezdem mesélni mi történt stb... eljutottam a közepéig aztán bevág egy olyat hogy tegnap melyik panel tetejéről nézett le... no ekkor mondtam neki menyél haza és gondolkodj el mélyen. Arról nem is beszélek hogy társaságba nem lehet járni vele mert iszik 2 sört és a műtéteit taglalja másfél órán keresztül, ráadásul "viszi az agya" csinálja az otrombábbnál otrombább dolgokat... Én azon gondolkozom ott hagyom. elegem van... meglépjem?
2011. jún. 14. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
meg kell dugni keményen, utána nem a hülyeségeken fog gondolkodni, hanem a következő meneten...
2011. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed szereted, akkor beszélj neki a viselkedéséről! Lehet, nem érsz el vele semmit, de lehet, hogy magába néz. Ha nem változik, hagyjad!
2011. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
te tudod. ha nem bírod elviselni akkor inkább hagyd ott , majd lesz más.
2011. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen emberek,akik csak a saját problémájuk érdekel és egész egyszerűen nem figyelnek a másikra.Nekem is volt egy ilyen barát barátnőm,aki állandóan szenvedett és mindig volt valami baja,nem lehetett vele beszélgeni semmi érelmesről:S
2011. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ez egy lelkigyenge csaj, az ilyet ott kell hagyni....
2011. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Barbibabe ***** válasza:
Ha ilyen lennék annyira sajnálnám a barátomat h én kérném h dobjon ki!
2011. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
menekülj!!
2011. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az ilyen nők miatt vannak családgyilkosok bassz@meg!


Még az olvasásától is feláll a szőr a hátamon! Ilyen lenne a barátnőm, röhögve szaladnék a láncfűrésznek!


Dobd ki a gec.ibe! Ne rontsa már el az életed egy ilyen izé... Mert lánynak nem, nőnek meg aztán még annyira sem nevezném!

2011. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen nőm, az ő problémái mindennél fontosabbak voltak, de ha én 2 mondatot szóltam csak arról h mi nyomaszt akkor mintha levegőnek beszéltem volna "aha, oké, jólvan" szintű lerázással....az ilyet ki kell dobni a p.csába, aki ennyire önző egoista az keressen egy fadarabot és éljen azzal....az meg a másik h 2 sörtől berúg, meg hülyén viselkedik? :S szánalmas, én hosszú távon nem tudnék együtt lenni egy ilyennel az tuti
2011. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát tudom mit érzel! Ezelőtt nekem is ilyen nőm volt. Néha kitudtam volna ugrani az ablakon tőle. Az Ő problémái fontosak voltak, bármire feljogosították. Állandóan depizett, hogy így a suli, úgy a család, jaj a barátnők elhanyagolják, hova megy majd gyakorlatra, jaj de nehéz neki szakdogát írni stb. Normális esetben szívesen meghallgatom ezeket a páromtól, de Ő csak ezekről tudott beszélni. Kettőnkről, a jövőnkről, az érzéseiről soha. Állandóan telefonközelbe kellett lennem, meg hívogatni, ha nem voltam vele, vigasztalni, ha szülei kiszúrtak vele, vagy rossz jegyet kapott. Amíg szakdogát írt 4-5 hónapig, tiszta idegbeteg volt, alig szeretkeztünk, állandóan veszekedett, sírt, kötekedett.


Ha nekem volt bajom csak kioktatott hogy biztos az én hibám, vagy nem akarom eléggé hogy sikerüljön. Ezen felül államvizsga előtti napom szakított velem.

Akkor megviselt, de egy hétre rá boldogabb voltam mint valaha :D Azóta álomnőm van ;)


A helyedben kirúgnám a nőt mint macskát szarni!

2011. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!