Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm az őrületbe kerget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm az őrületbe kerget, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen idegbajt kapok tőle, szeretem tényleg 100%-ig. De valahogy a saját problémáját mindég túlreagálja. Szóval a baj ott van neki van egy zűrös családja, sokszor mesélt róla stb. Próbáltam lelki segélyt adni, meghallgattam stb. Sokszor több napig letargikus állapotban van (no sex, no normális beszélgetés csakis probléma foroghat szóban), most nálam is beütött a 1-2 elég nagy zűr (egyetem) kicsit kiborultam, már telóban is mondtam neki mi történt, átjött hozzám... Kezdte azzal hogy a barátnőjével délelőtt vásároltak és mennyire elfáradt.. mondom magamban ok ekkor még nem borultam ki... na de mikor végre valahára szóhoz jutottam, elkezdem mesélni mi történt stb... eljutottam a közepéig aztán bevág egy olyat hogy tegnap melyik panel tetejéről nézett le... no ekkor mondtam neki menyél haza és gondolkodj el mélyen. Arról nem is beszélek hogy társaságba nem lehet járni vele mert iszik 2 sört és a műtéteit taglalja másfél órán keresztül, ráadásul "viszi az agya" csinálja az otrombábbnál otrombább dolgokat... Én azon gondolkozom ott hagyom. elegem van... meglépjem?
2011. jún. 14. 18:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Exbarátnőm is ilyen volt, folyton állandóan hallgatnom kellett a siránkozásait, meg istápolnom kellett a "pici" lelkét. Persze ha nekem valami problémám volt és szerettem volna elmondani akkor azzal jött, hogy "mert én csak panaszkodni tudok". Örülök így utólag, hogy vége lett, nem sokáig bírtam volna már amúgy sem...
2011. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
hát a hozzászólások alapján elég sok ilyen egoista majomlány szaladgál akkor az utcákon...:S
2011. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!