Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért csak laza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért csak laza kapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés
sok olyan sráccal ismerkedtem meg aki komoly céllal vannak fent egy oldalon de mindig kiderül hogy csak sexet akar.
2011. jún. 14. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert mindegyik csak dugni akar egy jót,lehetőleg ingyen.
2011. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Moszuke ***** válasza:

ne általánosítsunk kérem!


(oldalon???? mi a f*szom? talán nem neten kéne keresgélni)

2011. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

20:30-as ez igaz, minden férfira


De vannak akik tudnak ennél többre is gondolni, de nekünk simán megteszi a legtöbb tetsző lánnyal csak egy "sima" éjszaka :)


18/f

2011. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ingyen = tehát te mgad is k.rvának tartod magad. Vagy mit takar az ingyen? Fejtsd ki kérlek. Szerintem ha mindkét embernek csak a vágy kielégítésére van szüksége és nem igényel kapcsolatot, akkor lehet laza.
2011. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Panda Péter ***** válasza:
a kérdés egy nagy marhaság. nem kéne néhány idióta alapján megítélni egy egész nemet.
2011. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Olyan csaj kell,aki nem nyávog hogy hol voltam,de a szex az nagyonjó vele :P
2011. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbbnek más nem fér bele az életvitelébe, sok embernek még önmagára sincs elég ideje és pénze, nemhogy egy kapcsolat fenttartására..


Ami jó az előbb utóbb úgyis összecsapódik, összeragad, ami nem jó az meg már az első néhány után kibukik.

2011. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Akinek lenne kedved ismerkedni, az dobjon privit.

21/F

2011. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz, csak valószínű te olyan körökben mozogsz (ne érts félre én diszkóra meg hasonlókra gondolok) ahol olyan pasikkal találkozol akik többnyire feltűnési viszketegséggel küzdenek...ami talán be is jön pár csajnál nem tudom és ezek viszont többnyire laza kapcsolatot akarnak. Azok akik biztos hűségesek lennének és sokáig is szeretnének ha nem örökké egy-egy párt megtartani azok sajnos akik a háttérben vannak netalán tán az előző kommentelő ki tudja :) Ez már csak ilyen.
2011. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én nem tudom te milyen fiúkkal voltál együtt, de én csak kedves, odaadó és figyelmes férfiakat ismerek közelebbről... de mondjuk én nem is a neten tartom velük a kapcsolatot :P (bocs, az egyik kiment Svájcba most, vele tényleg netezek)


21/L

2011. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!