Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha már nem kívánod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha már nem kívánod úgy a párod, mint az elején?

Figyelt kérdés

Pár éve vagyunk együtt a barátnőmmel és még mindig nagyon szeretem, nem csalnám meg. Viszont az utóbbi majd fél évben nem kívánom szexuálisan annyira. Oké, általában a kapcsolatok eleje szól az őrült szexualitásról, ami aztán csitul. A párom amikor összejöttünk nagyon csinos volt, de nem az a nádszál karcsú. Aztán szépen lassan jöttek fel rá a kilók, összejövetelünk óta minimum 10. Én sem vagyok egy matyóhímzés, de nem különösebben ingadozik a súlyom. A fogamzásgátlótól is hízott valószínüleg, de ezt tetézi, hogy nem mozog sokat. Én meg már nem kívánom annyira, pedig nagyon szeretem.

Nem akarom megbántani. Lehet, hogy általános a kérdés, de én még nem voltam ilyen helyzetben. Ti mit tennétek? Illetve aki már volt hasonló vipőben pro, kontra mit tett?


2011. jún. 14. 21:13
 1/4 anonim válasza:
Iktass be több együttlétet és engedd h ő legyen felül, fogyaszt is, és neked is jó :)
2011. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húúú ez nehéz, mert ebből ítélve Téged zavarnak ezek a plusz kilók. Próbáld valahogy rávenni, hogy mozogjon pl.: Szivem nem akarjuk formába hozni magunkat? Ránk férne egy kis mozgás nem? Így nem érzi azt h ő egyedül a szar, mozogtok és közben együtt vagytok, figyelhetsz a rendszeres és helyes táplálkozásra, mondván h tartsatok tisztító kúrát. Így nem lesz egyedül a dologban. Hááátha.
2011. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi... megpróbálom :)
2011. jún. 15. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:
hajráá! :D ;)
2011. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!