Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak/Fiúk mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/Fiúk mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy szép barátnőd,minden oké rajta,a pasik sokszor bámulják.

Szeretnéd,hogy ez a lány szexisen öltözködjön melletted(nem kur..vásan,az izlésesség határain belül)válalva,hogy még többen megnézik,vagy inkább visszafogottabb darabokat válasszon?

Én szeretem a magassarkú cipőket,rövidnadrágokat és azokat a ruhákat amik kiadják az alakom,mert megdolgoztam a testemért és ugy gondolom nem kell eltakarnom.

A barátom viszont máshogy gondolja,ha rajta mullik akkor valószinűleg egy földig érő zsákruhába mászkálok minden nap:) Viszont a kinyalt/kiöltözött csajokat néha félszemmel megnézi,akkor nem értem én mért ne vehetnék fel hasonló ruhadarabokat?Tudja,hogy sosem csalnám meg.

Mi a Ti véleményetek?


2011. jún. 14. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ez nem jó jel ha a barátod ilyen, valószínűleg nagyon féltékeny. Egy férfi igen is örüljön ha az a nő szép mellette és sokan megnézik! Legyen büszke! Szerintem magyarázd el neki a dolgokat...Nyugodtan hordj csinos ruhákat. Fél, hogy még többen néznek rád és majd te tudsz válogatni és akkor majd ott hagyod stb...nyilván ettől fél más különben miért ne akarná!?

2011. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szeret téged,lehet,hogy te élvezed,hogy megnéznek téged a pasik,amihez persze jogod van,de ő ezt nem élvezi,egyetértek vele.Adj magadra,legyél csinos,de ne versengj azért,hogy minél többen megnézzenek,ha van barátod,akkor minek?Ebből merítesz önbizalmat?A férfi szem pedig önálló tudattal és személyiséggel rendelkezik,gyakran elkalandozik oda is,ahova nem kellene.22/F
2011. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én bezárnálak a szekrénybe, ha valami miatt mégis utcára kellene menned akkor csakis csadorban.

Mondjuk én arab vagyok.


[link]

2011. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Eltérő válaszok:)

Igen,ebből merítek önbizalmat leginkább.

Azért nem éretm,mert neki kidolgozott teste van,sokat kondizik és pl. ha strandon vagyunk én csak örülök,hogy sok nő megnézi,hisz büszke vagyok rá,örülök,hogy ilyen párom van,(Az első válaszolóval értek egyet)

ezért ha bízik bennem akkor tudhatná,hogy szeretem és nem csalom meg.

A másik dolog,hogy én nem a többi férfinak akarok tetszeni,hanem elsősorban magamnak,másodsorban neki,hogy elmondhassa,hogy igenis örülök,hogy ilyen barátnőm van.

Nem akarok egy mackóalsóban vánszorogni mellette,mikor olyan sok csinos nő van...igen,ez elég rosszat tenne az önbizalmamnak.Tudom,ez már a másik véglet,csak szemléltetni akartam.

2011. jún. 14. 23:27
 5/12 A kérdező kommentje:
A szívbajt hozta rám ez a kép:))
2011. jún. 14. 23:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét. Ülj le és beszéld meg vele mást nem tudok tanácsolni. Ne legyen ilyen buta. Vagy csak szó nélkül csipd ki magad! Ha beszól, nem tettszik neki hogy csinos vagy és mások is nézd meg akkor sértődj meg láttszódjon hogy rosszul esik és mond meg h az ő kedvéve akartál járni mert szereted stb....ha erre is kitalál valamit akkor vágd hozzá hogy ....dehát te megnézed az ilyen kinézetű lányokat nem? Akkor nem tettszik hogy a barátnőd is ilyen? Csak neked öltöztem igy stb...az ilyen sráccal nem tudom mit kéne kezdeni.
2011. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hű nem a legértelmesebb a válaszom bocsi de már fáradt vagyok, azért remélem érted...
2011. jún. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Semmi baj a válaszoddal,de megértem én is kómás vagyok kicsit:)

Már próbáltam megbeszélni vele ,mondta is,hogy oké,az én dolgom,többet nem szól bele.Ha viszont együtt vásárolunk és megveszek egy kihívóbb darabot,akkor egész nap olyan fejet vág mint aki citromba harapott.

Azért is kérdeztem más férfiak,hogy állnak a dolgokhoz.

Köszönöm a válaszokat.Ő meg majd megszokja...vagy megszökik(csak nem!) :)

2011. jún. 14. 23:51
 9/12 anonim ***** válasza:

hát én a kölcsönösségben hiszek..ha te zsákot húzol, húzzon ő is azt...de ha ő pasinak néz ki akkor te is kinézhetsz nőnek

plusz ha megdolgoztál érte...nyilván nem azért hogy azután eltakard...főleg hogy *más* lányokat nézeget -.-"

2011. jún. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
am én megmondanám a pasinak hogy amég mások seggét nézi azon se lepődjön meg hogyha mesztelenül mész ki csak hogy végre téged is észrevegyen XD
2011. jún. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!