Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk-lányok, férfiak-nők! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok, férfiak-nők! Mit gondoltok a Valentin napról?

Figyelt kérdés
Szerintem a virágárusok és az édességboltok remek üzleti fogása. A gyomrom kifordul a sok giccses szivecskétől meg plüssakármiktől. Én úgy tudom, hogy a magyar néphagyomány szerint Bálint napon, azaz február 14-én választanak párt a madarak. Tehát az teljesen rendben van, hogy a párválasztást ünnepeljük. Az is rendben van, hogy csokoládéval ajándékozzuk meg egymást, hiszen az vágyfokozó. De hogy jöttek ide a méregdrága virágok FEBRUÁRBAN? Totálisan természetellenes. :) A szivecskét szorongató plüssmacik-majmok-nyuszik-megamiteltudszképzelni, na, ezek hogy kerültek ide? Ezen minden évben elmélázunk a Párommal, de eddig nem jöttünk rá. Valakinek valami ötlet? 22/N
2011. jan. 28. 00:20
1 2
 1/16 napietus ***** válasza:
100%

idióta giccses baromság. nyálas kamaszfiúk kedvenc ünnepe :P én már tizenévesen is csöpögősnek tartottam, és soha nem ünnepeltem egyik barátommal és később a férjemmel sem.


29/N

2011. jan. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Morcika83 ***** válasza:
85%
Nem szeretem mert úgy érzem, hogy "kényszerünnep", én nem is tartom. A legnagyobb problémám hogy elanyagiasodott, ahogy a Karácsony is.
2011. jan. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Idiota amerikai szokas, nem nevezheto unnepnek, csak a viragarusoknak telen kicsit pangas van es ezzel kompenzallnak. 19/L
2011. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Szép, de felesleges (ha anyagi szempontból nézzük). Én most kézzel készített ajándékot adok majd.
2011. jan. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én nem szoktam vele foglalkozni nagyon. csak boldog Valentint kívánok neki ennyi és kefélünk egy jót.
2011. jan. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Ne ünnepeljünk már amerikai ünnepet.

Meg különben is, ha valaki szereti a másikat akkor az év minden napján "valentin" nap van, nem!?

2011. jan. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy amcsi ünnep ami arról szól hogyha nem veszel kis szivecskés bóvlit akkor nagy sz@r vagy!


Hát amcsi vagyok én?! Nem! Akkor meg sz@rok a valentinnapra!

2011. jan. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Boldog Névnapot Neki! :)
2011. jan. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én sem szeretem, nekem is olyan kötelező-érzésem van.. főleg az a kellemetlen amikor új kapcsolatom van és nem tudom a másik hogy viszonyul hozzá. de felesleges is az egész anyagilag is meg egyébként is. formalitás már az egész ahogy a karácsony is nagyon átment az anyagias kötelezőjópofizós szintre..:S
2011. jan. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez egy amerikai találmány - a "Permanens Ajándékozás Napjának" az előfutára.

Nemsokára minden nap olyan ünnepnap lesz, amikor illik venni valamilyen ajándékot.

2011. jan. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!