Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell bunkózni az exnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell bunkózni az exnek? Mire jó ez?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem. Kiszeretett belőlem. Én nagyon szerelmes voltam belé, szóval képzelhetitek mit éltem át. Majdnem meghaltam, rengeteget szenvedtem.

6 hónapja szakított velem, és azóta nem beszélünk. Viszont ha valahol meglát, pl. az utcán összefutunk, vagy bárhol, akkor annyira durcásan, bunkóan köszön, elfordíjta a fejét, és odadob egy iszonyat bunkó: na mizu veled kérdést. De ezt úgy mondja, hogy felfordul a gyomrom tőle.

Úgy köszön, hogy azt mondom, bár ne köszönt volna.

Annyira bunkó.

De miért?


2011. jún. 15. 08:27
 1/10 napietus ***** válasza:
ő sajnos ilyen, nem nevelték meg tisztességesen a szülei. ha tleg olyan hangsúllyal mondja, és nem csak Te érzékenykeded túl a kérdést. egyébként meg nem mindegy, hogy köszön? ő Neked már csak 1 ismerős, tessék úgy kezelni! egy szakításon 1 hét alatt túl lehet lenni, az még mondjuk, hogy normális, ha 5-6 hétig nyalogatod a sebeidet, de azért...eltelt fél év, kapd már össze magad!
2011. jún. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1 hét alatt túl lehet lenni..

Ezt inkább nem kommentálom, hiába telt el félév, én ugyanúgy szeretem még mindig.

Gondolom te még nem szerettél senkit igazán, ha 1 hét alatt túljutsz azon, hogy lehet, hogy életed szerelmét veszted el.

Én akit szeretek, azt nem tudom elfeledni könnyen.

Szerencsés vagy, ha te igen.

2011. jún. 15. 08:39
 3/10 napietus ***** válasza:

tapasztalatból írtam, amit...ráadásul mindig én szakítottam, ami (a közhiesdelemmel ellentétben) sokkal rosszabb, mert az érzelmeid nem biztos, hogy változtak, de tartanos kell magad a döntésedhez. az is lehet, hogy ő is így van vele, de oka volt a szakításnak, ezt ő is tudja, ezért nem kedveskedik Veled külöösképpen. hogy nehogy elkövsse azt a hibát, hogy összejön Veled, holott már nem szeret, illetve, hogy ne tápláljon Benned hiú reményeket.


és ign, túl lehet lenni. akarni kell. azt én nagyon jól tudom, hogy nincs kellemesebb az önsajnálat langyos pocsolyájánál. egy ideig lehet is benne dagonyázni, de aztán ki kell mászni, akármilyn nehéz is, különben mocsárrá válik és belesüllyedsz. főleg nő létedre, legyen már tartás Benned!

2011. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na pont az ilyen csajoktól rettegek!


Akik mindig könnyes szemmel fognak gondolni az exükre,akármennyire is tahó...

2011. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ez segít, nekem 100x rosszabb volt :D.. Naponta láttam a suliban, és folyton bunkózott meg még be is szólogatott.. 1 év alatt sikerült megfejtenem hogy miért :D.. Vagy hát egy barátom mondta ezt, és szerintem igaza van.. Hogy van akinek egyszerűbb, ha ellöki magától azt akit szeretett..
2011. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem volt az életed szerelme... Ha az lett volna akkor még együtt lennétek. Ne keverd a szezont a fazonnal!
2011. jún. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

naptieus.blog.hu : igazad lehet, és köszönöm a válaszad.

De hogy érted azt, hogy az érzelmeid nem biztos, hogy változnak, de tartanod kell magad a döntésedhez? Aki szakít, annak meg tudnak változni az érzései a másik iránt, akkor,ha pl. kiszeretett valakiből?

Lehet, hogy nehezebb annak, aki szakít, de ebben az esetben nem hiszem.

Kifejtenéd erről a véleményed? :)

Érdekes, amit gondolsz.

Köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 15. 09:50
 8/10 napietus ***** válasza:

úgy értttem, hogy ő már nm szeret Tégd szerelemmel, ezért is szakított, mert látta, hogy nnek semmi jó vége nem lesz, nem passzoltok. de attól még ugyanúgy tetszel neki, hiszen azért szeretett beléd. én is átéltem ezt, azért tudom. hiába tudom az eszemmel, hogy XY-nal nem illünk össze, nm szertem már, ha meglátom, ugyanúgy vonzó férfinak tartom, mint annak előtte. de mivel TUDOM hogy nem megy, ezért tartanom kell magam a döntésemhez. szerintem ő is így van ezzel, és azért ilyen, mert tudja, hogy hiba lenne újrakezdeni, és a lehetőségét is el akarja kerülni.


ez csak akkor nincs így, ha megvárják a felek hogy elmérgesedjen a helyzet és haraggal válnak el.


de ez csak az én tapasztalatom, lehet, hogy az igaz, amit az elején írtam, hogy szimplán neveletlen, és most, hogy nem vagytok együtt, ezt már Te is észreveszed. lehet, hogy előtte is ilyen volt másokkal, csak Te akkor még nem láttál a rózsaszín ködtől.


szóval szerintem fenti 2 eset közül az egyik az igaz.

2011. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Nem az volt a gond egyébként, hogy nem illünk össze, sőt.. Nagyon is összeillettünk.

2011. jún. 15. 10:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Összeillettetek,csak a heti 2 szex nagyon kevés volt neki...XDDD
2011. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!