Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz írni az exnek h hiányzik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz írni az exnek h hiányzik?

Figyelt kérdés

tegnap lett vége de nem volt túl komoly meg hosszú és végül is miattam lett vége, de hiányzik

gáz ezt megírni neki?


2011. márc. 8. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha komoly volt a szakítás, te szakítottál, és újrakezdeni már nem akarod, NE írj neki semmi ilyesmit, nehogy hiába reméljen. Természetes dolog, ha még hiányzik egy ideig, de nem kell hangoztatni.
2011. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ő szakított mert én hülye voltam ...

félre ne értsétek nem csaltam meg meg semmi

és azt írta h szeret de neki nem megy így

2011. márc. 8. 20:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen!! Ne írd neki. Bárki volt a hibás, bárki miatt volt vége, ne írj neki, mert akkor látja hogy sebezhető vagy, gyenge, és azt érzi hogy bármikor visszakaphat. Szerintem ne írd meg neki. Ha meg nem is volt túl komoly akkor meg pláne ne. Ha együtt lettetek volna mondjuk 2-3 éve, akkor azt mondom oké, mert akkor az már elég mély szerelmi és baráti kapcsolat is, de így szerintem ne. Bár ez azért sokban függ a szakítás okától is.
2011. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ixdecske ***** válasza:
Szerintem nem valami jó ötlet:S
2011. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de nekem nagyon hiányzik...

és már kib*szottul utálom h mindent elbaszok és mindenkit elvesztek...:S

2011. márc. 8. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:

20:52-es vagyok

Nem láttam előtte, hogy mit írtál most válaszként. Szóval akkor meg még jobban azt erősítem, hogy ne mondd neki, mert ha szeret még, akkor hadd fogja a fejét, hogy ahh ba.szki ilyen csajt dobtam el??? De csak ha erősnek mutatod magad. Legyél vele kedves, ne legyél közömbös, de ne lássa azt hogy csak ő létezik a világon számodra (még ha így is érzed most, akkor se mutasd :)). Ha meg még te mész utána, és mondod neki, hogy hiányzik, akkor neki nem fogsz hiányozni, mert nem lesz ideje egyedül maradni és gondolkodni. Hátha még rájön, hogy rossz döntést hozott, és meg tudjátok beszélni. Én szorítok nektek :)

2011. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

és ha ráírok de semmi ilyet nem hozok fel?

csak mondjuk h ,,szia, már rám se írsz?" vagy valami ?:)

2011. márc. 8. 20:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Ma 20:56 javaslatára. Szerintem ezeknek a kis taktikáknak, és játszmáknak a világon semmi értelme. Ha ő dobott, mert "hülye voltál", te pedig vissza szeretnéd kapni, akkor keresd, kérd, hogy beszéljétek meg újra.


Megalázkodás ez? Ki, hogy fogja fel. Végül is vissza szeretne menni hozzá, nem? Lehet, hogy az őszinteség célravezetőbb, mint az óvodás csiki-csuki játék.


Ha újra kapcsolatuk lesz, a sikere nem azon fog múlni, hogy most "jaj de megalázkodott", hanem azon, hogy a továbbiakban hogy fognak egymáshoz viszonyulni.

2011. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és azt mennyire lenne ciki bevallani neki(korkülönbség is van) h 15 vok és még nem csókolóztam , de barátom már volt...?
2011. márc. 8. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!