Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzott szülői szigor- Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott szülői szigor- Hogy vezessem be, hogy ott aludnék barátomnál?

Figyelt kérdés
Tényleg röhejes a helyzetem. 21 éves leszek pár nap múlva és 26 hónapja vagyunk együtt barátommal. Soha sem beszélgettünk túl sokat a szüleimmel, így általában nehezen vezettem be azt is egyáltalán, hogy volt/van barátom. Kedves vagyok, és tisztelem a szüleimet, hogy rendesen felneveltek, és mindent megadtak nekem, ezért nem lépek csak úgy le, és ezt használják ki. Nem tudom hogy lehetne veszekedés nélkül megoldani ezt. Persze már milliószor aludtam ott barátomnál, hogy "barátnőmnél alszok", de tényleg idegölő ez a helyzet.
2011. jún. 15. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mutasd be nekik a barátodat és jelentsd be h. ott alszik nálad,ha veszekednek akkor mond nyugodtan h. már felnőtt vagy és nem a házasság után akarod a párodat teljesen megismerni,aztán ha ezt megszokták akkor mond azt h. te alszol nála,mert nem tud most nálad aludni.
2011. jún. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok, ma este Ferivel alszok, majd jövök hétvégén, jók legyetek!
2011. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

21éves önálló,felnőtt ember vagy!önálló döntésekkel,élettel,és szerelemmel rendelkezel!

Én 18éves vagyok,2éves van barátom,minden hétvégén együtt "alszunk",és alszunk:),az elején nekünk is volt hasonló probléma,viszont mond meg nekik kerek-perec,"anya xy-nál alszok,mivel már több mint 2éve együttvagyunk,ismeritek őt,bajom nem eshet holnap jövök,puszi:):D"

2011. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2éve*
2011. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is ezt csináltam hogy 'a barátnőmnél alszok' egy ideig, amíg nem ismerték annyira a barátomat.. aztán jobban megismerték, többször volt itt kicsit beszéltek vele és fél év után engedték meg. de én 17 vagyok :S szóval nálad azért elég durva a helyzet...
2011. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

bizony..:/


felnőtt ember vagy...nem lehetnek a seggedbe a szüleid egy életenát..már bocsánat a kifejezésért.:)

2011. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az USA-ban készült egy tanulmány. Ez a hívőkről szó. Azt vizsgálja, hogy azok akik nem kezdenek el fiatalon párkapcsolatot, nem ismerik meg önmaguk, azt, hogy kire vágynak, milyen is ő,magyarul valamilyen szemlélet miatt nem tudja ezeket teljesíteni. Azoknál a válási arány sokkal nagyobb, mint akinél volt ez. Ezért mondják ku...-ból lessz a leg jobb feleség. Ciki, de így van.Én azt tenném, hogy meg keresnék egy ilyen tanulmányt, meg mutatnám a szüleimnek. Meg kérdezném, azt akarjátok, hogy boldog legyek majd, vagy majd jobb lessz ha el vált leszek. Szóval nincs már, hogy szüzen menj férjhez.
2012. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!