Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, hozzá, ha a barátnőd titokban társkereső oldalakon lenne regisztrálva?

Figyelt kérdés

Nagyon jól megvagyunk a barátnőmmel, de nemrég elszólta magát és megtudtam, hogy több társkereső portálon is regisztrálva van. Amikor meg próbáltam megbeszélni ezt vele, azt mondta, hogy szó sincs arról, hogy megcsalna, vagy keresne valakit, csak ezzel üti el az idejét...


Hihetek neki? Mit csináljak?

17/F


2011. jún. 15. 19:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is fenn vagyok, de már 3 éve nem is jelentkeztem be. Férjem is tudja, nem érdekli, hiszen nem nézem.

Szerintem ne használja és kész. Mással is el lehet ütni az idöt. Én olvasok például, ilyenkor meg szünetet tartok és gyakorizom. De annyi más alternatíva van, nem tudom miért ez a legszórakoztatóbb...

23/N

2011. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

És te mit szólnál, ha nem titokban lenne bejelentkezve és még meg is magyarázná, hogy ez mennyire normális, meg, hogy onnan gyűjt önbizalmat a sok kanos állat leveléből?

Nekem ez volt ugyanis :)


Kérdezd meg, hogy mit szólna ha a jelenlétében különféle nők dugdosnának leveleket a farzsebedbe, te szépen elolvasnád, aztán magadban mosolyogva kidobnád a kukába úgy hogy nem olvashatja el :) Lehet hogy ez alapján átgondolja a dolgot!

2011. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!