Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ezt az egészet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt az egészet? Mi az, h "rossz időben találkoztunk"? Véleményetekre lennék kíváncsi

Figyelt kérdés

Először is kezdeném az előzménnyel:a barátommal 1 évig voltunk együtt de mikor legelőször találkoztunk akkor megkérdeztem tőle hogy van e bnője?erre huzta a száját és azt válaszolta,h Pesten van és már 1 hónapja nem látta..majd elkezdtünk randizni és mondtam neki,h én ugy nem akarok vele járni ha 1 másik városban még van csaja..erre azt mondta h az nem olyan kapcsolat az inkább csak a szex miatt van,h ha hazamegy akk mégse 1 vadidegennel legyen..minden jól alakult ám ő eröltette h járjunk de közben meg kiderült h őt nagyon zavarja a köztünk levő 13 év.

Majd 1 hónap szabija volt és felment Pestre majd miután visszatért rájöttem h megcsalt.Megkérdeztem,bevallotta h buli után az exével volt de nem kell senkivel versenyeznem stb..megbeszéltük a dolgot és egyre több időt töltött velem..majd szakítottunk vagyis ő velem..én utána még 1 ideig "futottam" utána majd feladtam és nem irtam neki..eltelt így 1 hónap majd egyszercsak ő írt rám és azt ecsetelgette h azért keres mert hiányzom és szeret,imád,bárcsak büszkélkedhetne velem,soha nálam jobbat szebbet nem érzett,és hogyne akarna ujra de a nézete nem változott..És volt 1 mondata amit még máig nem értek"A legszebb csajszi vtál az életemben."Mondom:Azaz?

Erre ő: :) sajnálom.. Mondom ezt mégis h érted?

Erre ő:"Sajnálom,h rossz időben találkoztunk." és ezt nem értem h miért rossz időbe?azért talán mert ő már lassan családot akar vagy azért mert akkor találkoztunk amikor ő még mást szeretett??

Hozzákell tennem,h ugye eléggé tepert naponta írt és ugy tűnt ujra akarja kezdeni mert látni akart mindenképp.majd néhánynap mulva jött a hír h kirugták,én meg könyörögtem neki h maradjon itt kicsit,de nem maradt mert állítása szerint nem tud és rendezgetnie kell az életét..majd elbucsuztunk telefonba,én mondtam h nem látom értelmét h ezekután találkozzunk..majd rá 1 napra buliba volt és reggel felhívott h emlékszem e a Decebmberi dologra amikor megcsalt az exével? Mondom igen..Erre ő:Nah az újjáéledt január közepétől..(akkor még javában velem volt)

Azt sem értem h miért közölte ezt is így utólag velem hisz elbucsuztunk...

És tudom,h hülye vtam amikor visszafogadtam de ugy tűnt megbánta..ezekután már nem tenném..de vmiért még mindig szeretem bár haragszom is rá,amiért ezt tette..

21/L


2011. szept. 22. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak meg akar b.szni újra...semmi mást nem akar tőled. 29/F
2011. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak elkeseríteni, de ez csak egy duma...nálam legalábbis egy szinten van a "te túl jó vagy hozzám" vagy a "jobbat érdemelsz nálam" kamu dumákkal, amiket csak úgy kimond a szakító fél, így áthárítja a felelősséget, hogy igazából nem is rajta múlt a dolog, csak hát a sors, meg az időzítés még mittudoménmi.

Szerintem ne rágódj ilyeneken, felejtsd el ezt a fiút, elég komolytalan. És ha veled akart volna lenni és tényleg oda lett volna érted, nem csinál ilyet.

2011. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

csak azt nem értem ha ő szakított akkor utána miért érdeklődik megint felőlem,és miért hozz elő az így szeretlek ugy szeretlek dumát..és hozzá kell tennem,h ő tudja,h nem tudott vna csak ugy "megdugni"..ezt közöltem is vele h ha csak ez a célja és csak ezért ír ujból akkor most felejtse ezt el..és mondtam neki h nekem a szakításunk után volt kapcsolatom: az exemmel..és erre nagyon kiakadt és baromi féltékeny lett..

Meg amugy is ha ott volt neki a másik csaj(akit úgy tűnik h szeret hisz "ujjáéledt")akkor miért irogatott ujból nekem??

2011. szept. 22. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre szerintem sosem kapsz magyarázatot sajnos. Szerintem meg akar tartani, hogy ha úgy van kedve akkor majd jól érzi magát veled, magyarul azt várja, hogy csettint, te meg ugrasz. Nagyon önző dolog, szerintem szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert csak sérülni fogsz.
2011. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

bár tény h én is ezt mondtam neki,h nagyon önző és csak a saját érdekeit nézi erre közölte h nem..pont azért engedetett el,alakította így,h nekem jobb legyen,találjam meg...

2011. szept. 22. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!