Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van abban valami,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van abban valami, ha a párom néha-néha beszélget az exeivel?

Figyelt kérdés
lehet még hiányoznak neki??
2011. jún. 15. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. (esély persze van rá DE )

Nekem 3 komoly kapcsolatom volt.

3. jelenleg is tart. Mind3 hölgy ismeri egymást és gyakran szoktunk barátaimmal ÉS velük menni kocsmázni...

Namost ott van Párom és a két exem :)

És probléma nélkül tudok bármelyikkel beszélni és ők is jól kijönnek :)

Ez csak egy példa (de igaz.)

Viszont nyilván vannak ellenpéldák is. Ha úgy érzed h megbízhatsz benne, akkor tedd.

2011. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
éngem zavarna,mert ami vége az vége!Talán akkor nem ha tudnám,hogy az exeinek is már komoly kapcsolatuk van mással.
2011. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen többségnek van, de félek
2011. jún. 15. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:

a 2 exemmel járok szórakozni,ők is jóbarátok,mikor jártunk,akkor is jóbarátok voltak,sőt,poénkodtak is rajtam és jót nevettek mindketten...azóta egyikkel sem vagyok együtt,de nagyon jó barátok vagyunk és voltunk azelőtt is,mielőtt bármelyikkel jártam volna...még a jelenlegi kapcsolatainkat is meg tudjuk beszélni egymással,ha valakinek valami gondja van vagy tanács kell..a párom viszont iszonyatosan féltékeny,azért is kiborul,ha bármelyiknek szóba kerül a neve...ezt mondtam nekik és azóta sajnos nem találkozunk,amíg a páromat nem tudom leszoktatni a hülyeségeiről(sajnos rossz tapasztalatból ered az exeivel) és ezt ők megértik...de egyikünk sem jönne össze a másikkal mégegyszer...ami elmúlt,az elmúlt...nem jött össze,vége lett,akivel csúnyán váltunk el,azzal bocsánatot kértünk egymástól és minden megy tovább..és valószínűleg ez már így is marad és egymás gyerekeivel fogunk játszani, és a gyerekeink is egymással,ha majd lesznek^^

20/L

2011. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászóló: Na így viselkedik két jó lyuksógor :D:D

(a két exed) A barátod féltékenységét pedig megértem...

2011. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!