Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasimat es megbantam, mit tegyek hogy ne tudja meg?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a baratom es az egyik lany tud rolunk ,es a csaj zsarol hogy megmondja a pasimnak. ejszaka mar rettegek hogy mikor mondja el a baratomnak de en megbantam amit tettem szeretem a jelenlegit .segitsetek
2011. júl. 2. 21:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez patthelyzet, ha más is tudja, akkor nagyon gáz ha tőle tudja meg.

Mondd el, mondd el hogy megbántad, aztán ha szerencséd van nem dob ki. Legközelebb meg előbb gondolkodj, aztán kefélj félre!

2011. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Hát ja, előbb kellett volna gondolkodni.
2011. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
pekh öregem. ez pekh. megértem hogy fosol. mivel zsarola zsaroló? nagyon tejjesithetetlen?
2011. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%
Azért nekem az a véleményem, hogy ahol már más után kell nézni, az a kapcsolat halott. Nem számít, hogy miért, lehet hogy Te vagy a hunyó, az is lehet, hogy a pasi az - ki tudja, mi vitt rá a megcsalásra - de egyértelműen itt marha nagyok a problémák. Nem csak azon kéne aggódnod, hogy ez kdierül-e.
2011. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
55%
Mond el neki! Ne tartsd titokban! A barátnőd helyében rég elmondtam volna. Jobb, ha elmondod, mert ha nem akkor tutira kínos szituba leszel. Ha tényleg megbántad akkor készülhetsz egy jó nagy bocsánat kérésre és könyörgésre, de akkor is elkell mondanod. Ez tényleg jó tanács volt.
2011. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
nagyon megbantam de felek elmondani neki
2011. júl. 2. 22:11
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Megtenni nem féltél?
2011. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Ez tényleg érdekes, félrekúrni nem félnek, de a következményektől meg be vannak szarva. :-) Érdekes lény ez az ember.
2011. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%
Kedves Madalina most olvastam az egyik hozzászólásod az egyik kérdésnél. Kiderült, hogy barátnőd pasijáról van szó. Nagyon is van mit megbánni. Talán emiatt is nem mered elmondani. Hát pedig sokkal jobban jársz, ha elmondod. Az hogy náluk mi lesz, hogy lesz az a barátnőd pasi baja lesz és meg is érdemli. Te is megérdemelnéd, hogy kiderüljön, de nincs olyan titok mi nem tud kiderülni. Vannak akik tapasztalatnak érzik magukat, de az azért van mert a pasija egy sík hülye. Vegyél egy mély levegőt és mond el neki. Lehet dobni fog így is úgy is, de nem rontasz azzal hogy elmondod. Mond el neki.
2011. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
En segitseget kertem nem cseszegetest . Minden ember hibazik senki sem tokeletes ! ! ! Tobb elitelest nem kerek . Vagy ti tokeletesek vagytok? Nem hibaztatok sohasem? ? ? Eleg nehez szamomra igy is
2011. júl. 2. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!