Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves válaszoló! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves válaszoló! Szerintetek az miért lehet hogy nehezen meggy az ismerkedés?

Figyelt kérdés
pedig nem,vagyok ronda, addok magamra, gazdag vagyok, nem vagyok beképzelt, vicces társasági ember vagyok, de mégis kevés önbizalam van, sokszor ugy érzem nem kellek senkinek, ez ellen mit tehetnék? 19/F
2011. aug. 8. 22:36
1 2
 1/16 BlackSword ***** válasza:
meggy??? akkor inkább legyen cseresznye... az édesebb...
2011. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hopp tényleg,megy bocsánat
2011. aug. 8. 22:38
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
idővel, ahogy idősödsz, majd elmúlik. a korral járó sajátosság - még gátlásos vagy. A legjobb módszer hogy leküzd mielőbb: a gyakorlás. Beszélgess, ismerkedj, kedveskedj, bókolj minél többet a lányoknak! Törekedj a lazaságra, előbb utóbb megtanulod, és menni fog mindig! Légy vidám, add önmagad, járj sokat társaságba! Az lenne a baj, ha nem lennének gátlásaid, és egy felfújt alak volnál!:)
2011. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
apádtól elkéred az f430-at, leengeded a tetőt, majd az utcán mész 10 kmph-val aztán kiordítasz hogy te buxa gyere elviszlek egy körre vagy kettőre, de valamit valamiért
2011. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
pl buliba nem járok,igazábol barátaim sincsenek sajnos :(
2011. aug. 8. 22:42
 6/16 anonim ***** válasza:
nos, ez nem jó. de pont itt az ideje, hogy szerezz magadnak barátokat! Hidd el, ez nagyon fontos. sokkal magabiztosabb leszel a lányok előtt is!
2011. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
valahova csak jársz?
2011. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
sehova utoljára 7 dikbe voltam mikulás discoba xD
2011. aug. 8. 22:50
 9/16 anonim ***** válasza:
zárkózott vagy, de ez így nem maradhat! - na, ennek legyen vége! indulás társaságba, emberek közé, valahova!
2011. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
discoba még soha nem voltam,se nem rugtam be,nem is cigizem,és ezzen mindenki elcsodálkozzik mert külsöleg egy nagy csajozosnak meg bulizosnak néznek meg önbizalom telinek pedig egyik se nagyon igaz rám,látszat néha csal
2011. aug. 8. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!