Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok és még nem volt barátnőm. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

21 éves soproni srác vagyok. Pár napja volt egy kérdésem. Ehhez kapcsolódik. Itt van:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1893..


Most egyre többet azon gondolkodok, hogy hogyan kezdjek hozzá. Változtatni akarok az egészen. Csak az a baj, hogy még barátaim sincsenek. Csak voltak, de ők nem voltak normálisak és nagyon szerencsétlenek voltak a csajoknál. Így tehát teljesen egyedül vagyok.


2011. jún. 20. 12:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ismerkedj neten, ismerek néhány embert akiknél bejött. Amúgy én is ugyanebben a helyzetben vagyok.


20/l

2011. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Vagy ha jársz még valahova suliba az sokat dob az esélyeiden. Lényegében mindegy hova csak járj el minél több helyre aztán majd alakul valami.
2011. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Szeptembertől járni fogok új suliba. Szobafestői képzésre. Kétlem, hogy a suliban nagyobb lesz az esélyem.
2011. jún. 20. 12:58
 4/20 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Apukámhoz jöhetnél nyáron dolgozni, nincs normális munkaerő (nem vicc).


Bocsi az off-ért


Szóval neten szerintem csak akkor ismerkedj, ha nagyon helyes vagy. Én még nem próbáltam, de szerintem(!) oda a lányok 60%-a azért jár, hogy az önbizalmukat növelje, 35% nak nagyon nincs önbizalma vagy más okból nem találnak párt. A többi 5 pedig rendes lány.


Ezt csak én gondolom így.

Inkább a magabiztosságodat kellene helyre raakni és utána eljárni olyan helyekre, amiket kedvelsz, hobby stb.


19/L

2011. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%
Elmész dolgozni hozzájuk aztán meg elcsábít a ház démonja. :D :D
2011. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Sopron jó hely ismerkedésre.. Csomó klub meg kávézó van, mindjárt VOLT, úgyhogy hajrá. Én szintén sopronból. Menj ki az utcára, most kapcsold ki a géped. Öltözz fel, nyomás a Dömötöri, Deák tér, strand, Erzsébet kert, este green, -1, esetleg hangár, bár ott mostanában nincs élet.

Hajrá.:)

17L

2011. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:34


Szerencsére csak démonokkal van tele a házunk ;)

2011. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

13:44!


Húúúú, ha tudnád, hogy hányszor voltam ezeken a helyeken. Ha minden egyes alkalommal kaptam volna egy ötforintost, akkor ma én a város leggazdagabb embere.

2011. jún. 20. 14:25
 9/20 benni23 válasza:
18%
szerintem te próbálkozz fiúkkal biztos több esélyed lesz mint a lányoknál
2011. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
de nem elég csak ott lenni meg lézengeni, üldögélni. tessék odamenni a lányokhoz, akik tetszenek. tudnád mennyi lány van, akik szintén azért mennek ilyen helyekre, mert ismerkednének, csak nem tudnak/mernek/akarnak kezdeményezni?
2011. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!