Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Szakítanátok egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Szakítanátok egy lánnyal ezért?

Figyelt kérdés
szakítanátok egy lánnyal,akivel már régebb óta együtt vagytok,de kiderül hogy nagy elálló fülei vannak?
2011. jún. 20. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát én csaj vagyok,de ha ezért szakítana velem egy pasi ,akkor az elég nagy bolond...
2011. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
neeem :) az hülye, vagy más oka volt akkor (és rossz kifogás)
2011. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
úristen...
2011. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Na állj.... Ha régebb óta együtt vagyok vele, akkor hogy a p.csába nem szúrtam még ki a nagy, elálló füleit???
2011. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 RaksashaGirl ***** válasza:

utolsó: ez bennem is megfordult. :D

Kérdező: tuti hogy más oka van/volt. Ilyen apróság miatt nem lehet szakítani..

2011. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért, az eddigi kapcsolat alatt csak a melleidet bámulta vagy hogy hogy eddig nem vette észre? Lool
2011. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem,nem velem történt,csak már hallottam ilyenről,hogy valaki járt egy csajjal kb egy hónapja,és kiderült a lányról valami ehhez hasonló sztori és szakított vele a pasi.

amúgy meg csak puszta kíváncsiság volt.:)

2011. jún. 20. 21:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Bennem is ez merült fel. Hogy nem vette észre eddig a füleidet? Sapkában voltál?
2011. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaj látom közben írtál. Utolsó voltam sorry
2011. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
oké :d de utolsó zavarna vagy nem szakítanál vele?
2011. jún. 20. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!