Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok le az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok le az ilyen dolgokat a párotokkal?

Figyelt kérdés

értem ezalatt, mikor állandó jelleggel jelen vannak olyan viták mint pl:

"ma egész nap még csak fel sem hívtál, nem hiszem el h nem volt rám ennyi időd"

"nehezedre esik felvenni a telefont?", "kivel beszélgetsz állandóan msn en?", "nem is figyelsz rám" és hasonlók + neki áll feljebb, flegmázik. Bevágja a dacot.

Mert sztem ezek képesek megmérgezni az egész kapcsolatot idővel, és eltávolodnak egymástól a párok. Ha meg "figyelemmel oda fordulsz felé" és megpróbálod megbeszélni vele, csak "táptalajt" nyújtunk annak hogy a "fejünkre" nőjön, és "neki van igaza".

Normális válaszokat légyszives

F


2011. jún. 20. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy megmérgezik a kapcsolatot. Ülj le, gondold át hogy neked mi fontos, és miben vagy hajlandó kompromisszumot kötni. Aztán ezt közöld vele, és próbáljatok meg közös nevezőre jutni. Nincs kapcsolat kommunikáció nélkül.
2011. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Hát, talán a lány nem érzi hogy szereted.

Ha szereted, akkor éreztetni kell vele minden nap, ez nem olyan nagy fáradság.

Figyelj rá oda ha beszélgetsz vele, mondd neki, hogy szereted, mutasd meg, hogy élvezed, ha vele vagy!

Nekünk lányoknak ez nagyon fontos!

Ha ezek után is ilyen lesz, akkor meg beszéld meg vele a dolgot, mert részben úgy tűnik, hogy tényleg neki van igaza. Ezt a fiúk nagy része igen nehezen érti meg.

2011. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 napietus ***** válasza:
jaj, ez nettó hiszti. szerintem mondd azt neki, hogy foglalja össze értelmesen, mit szeretne, és abből Te ezt meg ezt be tudod tartani (de akkor ahhoz tartsd magad!). ahhoz, hogy kivel beszélsz meg rohadtul semmi köze. ilyenkor mondj valami hülyeséget, hogy pl. az angol királynővel, vagy a pápával, csak észre veszi magát...
2011. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

talán igazad van, vagy csak hagyni kéne hogy magától alakuljon nem? Mert ha elvárásból tesszük, az már rég nem olyan, nem őszinte. Pl ha nem kapok ilyen visszajelzéseket igenis keresem és jobban megnyillok. De "eféle" dolgok után nem olyan már akár felhívni sem...

A másik, volt már nem egyszer hogy kimutattam a lánynak hogy igen szeretem! és érdekel "megütöttem a bokám". óvatosabb lettem.

2011. jún. 20. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy "megütötted a bokád", de ne szegény lány igya meg a levét.

Tegyél különbséget aközött, hogy ez csak hiszti, vagy lehet benne valami!

És vedd rá, hogy mondja el, mi baja, mert lehet, hogy nem a telefonálás, vagy az msn, vagy hasonló a baj, hanem valami egészen más, csak nem meri elmondani, és így akarja jelezni (igen rossz módszerrel), hogy valami nincs rendben.

Ami még eszembe jutott: lehet ez a hiszti egyik fajtája, ez amolyan "foglalkozz velem!" dolog. Csak azt akarja, hogy figyelj rá, igazából más baja nincs.

2011. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 napietus ***** válasza:
igen, igazad lehet most, hogy átgondoltam. csak beszéld meg vele, hogy ne hisztizzen, mert nem lesz jó vége így, ahogy most van.
2011. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!