Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mondta rám a barátom! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mondta rám a barátom! Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Ma délután elmentem hozzá, elterveztem hogy elkezdem szeretgetni csókolgatni (csak úgy hirtelen meglepetésből). Elkezdtünk csókolózni, de észrevettem hogy nyitva van a szeme és próbálja minél hamarabb ,,befejezni". Ezután mondta, hogy ne csókolózzunk. Kérdeztem hogy miért? Azt mondta azért mert a múltkor is már párszor rosszul esett neki a csókolózás mert én nagyon bedugom a nyelvem és most egy darabig hanyagoljuk, nincs hozzá kedve. Mondtam hogy ezt miért nem akkor mondta? Azt válaszolta inkább akkor is befejezte hamarabb de nem akarta mondani miért nem akar. Azt is hozzátette hogy már hányingere volt. Érdekes, rajta kívül soha senki nem mondott ilyet, mások szerint jól csinálom. 4 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, de ez most nagyon szíven ütött. Nekem is elment az egésztől a kedvem. Ő amúgy sem az a csók mániás, inkább hosszabb szájrapuszit szereti. Olyan nagyon megalázott most. Mit tegyek?
2011. nov. 8. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Áááá, nincs itt szó megalázásról... felfújod

Úgy látom te se tudod kezelni a helyzeteket, csokold lágyabban másképpen, csak kicsit dugd be a nyelved, hogyha ezt mondja... Jah.. és az is lehet hogy többre mentél volna hogyha elmondod neki ezt, és hogy mit érzel, ahelyett hogy ideírsz!

2011. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szarul esett volna. Oké, hogy szerinte nem csókolsz jól (mindenkinek más az ízlése), de ezt meg lehet mondni kulturáltan is. Nem úgy, hogy "már majdnem hánytam".
2011. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor mostmár tudom miért volt nekem is az :D
2011. nov. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!