Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
A közös barátainkal iszogattunk tegnap este a barátunk megkérdezte a barátnőjétől hogy szeretsz baby???? A lány válasza természetessen igen volt ..Erre oda fordult az én pasim hozzám és megkérdezte tőlem hogy "te szeretsz engem??" És meglepődötten kérdeztem vissza mi történt ilyent ezer éve nem kérdeztél tölem ..de mire választ adtam volna azt mondta kit érdekel hogy szeretsz e !!!! ezer más érdekel engem....
2011. nov. 9. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Pofáncsaptam volna:D 15/F
2011. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon bunkó velem mostanában
2011. nov. 9. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Finom modorú úriember a barátod.

23/f

2011. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Részeg vagy bunkó párod van. Egyik sem túl jó.
2011. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Baby Firefly ***** válasza:
Hát attol függ hogy be volt - e piálva , ha bevolt akkor mondta az igazat !
2011. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Baby Firefly ***** válasza:
De éna helyedben ott dobtam volna .... ja és persze pofáncsapás meg minden...
2011. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
még nem ivott be akkor...
2011. nov. 9. 14:12
 8/10 Baby Firefly ***** válasza:
szegénykém :S
2011. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az még hagyán lenne..de 6 éve vagyok vele együtt és kb 2 éve egyszer sem ölelt meg.1× én meg akartam ölelni de el lökött magától
2011. nov. 9. 14:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélni (mondjuk ahogy leírtad, nem tudom hogy reagálna ...) De azért 1 próbát megér. Nem tudom hogy te milyen vagy tulajdonságaid alpaján, de ha te normális vagy, akkor jobbat érdemelsz! :)
2011. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!