Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottam a barátommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a barátommal és most nagyon taplonak érzem magam. Mit tegyek h ő is és én is tullépjek ezen a 15 honapos kapcsolaton?

Figyelt kérdés
szakiottam a barátommal mert ugy éreztem elfásult teljesen a kapcsolatunk. közben megtetszett egy másik srác is és éreztem h ennek a kapcsolatnak jobb lene a ha vége lenne.már többször szakitottunk de mégis mindig összegabalyodtunk és mindig engedtem a csábitásnak.most viszont szeretném ezt az egészet teljesen lezárni.mindig mondja h én vgyok neki az igazi meg h mennyire szeret meg h soha nem fog senki nála jobban szeretni meg ilyenek. nem tudom h vigasztaljam ugy meg h barátok maradjunk és ne gabalyodjunk össze. segitesek!!
2008. febr. 23. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak a te akaratodon múlik, hogy ne jöjjetek újra össze, mert amit írtál, abból az következik, hogy valószínűleg majd megpróbál újra összejönni veled. Amikor bepróbálkozik, egyből le kell állítani azzal, hogy ez neked már nem megy vele, te csak szimpla baráti kapcsolatot akarsz tőle. Ha továbbra is engedsz a csábításnak, akkor sosem fogsz tudni végleg szakítani vele.
2008. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak akarnod kell! Ne légy gyenge!
2008. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, csak akarnod kell, és erősnek lenni. Ilyenkor nehéz az eszünkre hallgatni, de érdemes. (ne kerüljön rá sor még egyszer, de ha mégis, az már könnyebb lesz.)

Nagyon sokáig éltem (7 évig) rossz kapcsolatban, mert nem mertem szakítani. Aztán megtettem, meg még néhányszor, aztán ráleltem az igazira, és a rossz elfásult érzelemmentes kapcsolatokat egy boldog házasságra cseréltem.

Sőt munkahelyet is váltottam, sokkal jobb helyem van, több a fizu, el is költöztem egy nagyon szép kis városba.

Gondoltam (picit több, mint egy éve) egy merészet, és akartam, mertem, és nyertem :-)

Kívánom neked, hogy legyen erőd, bátorságod egy picit könyörtelennek lenni, majd kiheveri ő is, te is, és újra kisüt majd a nap, meglátod! :-)

2008. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!