Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányoknak szól: mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak szól: mennyire messzire mennétek el a leendő barátotok tesztelésében?

Figyelt kérdés

milyen "próbákat" kellene kiállna? mi lenne a legmerészebb?

most akár extrémet is hozhattok...

például:

rendőrségi ügy, kamurendőrrel, ahol a lány mondjuk a gyanúsított és tanú vagy... és hogy hogyan döntesz...

vagy...

megtámadják (áltámadás) a csajt ismeretlenek, túlerőben vannak, és a sráct elengedik de a lányt nem... hogy a srác kiáll értetek, vagy sem?

vagy...

a lány szakítani akar a sráccal, mert az apja megfenyegette, hogy ha a sráccal jár, akkor büntetést kap... és akkor beszél-e a srác az apával?

vagy...

a lány haverja ráhajta a lánya (szintén megjátszás), és hogy a srác küzd-e érte, vagy sem...

értitek, igaz?

szóval mi lenne nektek a legdurvább?


2011. jún. 21. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Miért kell tesztelni?
2011. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Te elmebeteg vagy..XD

Hogy jutott ez eszedbe?Én örülök neki hogy szeret, nem csinálnék vele ilyen marhaságokat.. mivan ha pont emiatt fog szakítani...felejtős

2011. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 napietus ***** válasza:
88%

én semmi ilyesmit nem csinálnék. gyerekes és nevetséges, sőt szánalmas dolgok ezek. van annyi emberismeretem, hogy hülye próbatételek nélkül is ki tudtam választani, melyik méltó a figyelmemre. egyébként meg normális pasi elküdene a bánatba, ha rájönne, hogy tesztelgetem, ahogy én is őt. olyan idióta meg, aki ezért nem küld el, nem is kéne.


29/N

2011. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
mondjuk volt, ami miatt megrendült benne a bizalom... vagy annyi sérelem ért márt, srácügyben, hogy biztosra akartok menni... vagy szimplán gyanús a viselkedése... válaszd ki a legmegfelelőbbet.
2011. jún. 21. 14:40
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi van??

Még kamaszként sem csinálnék ilyet, nemhogy most... Ennek nincs semmi értelme.

19/L

2011. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 napietus ***** válasza:
74%
ha nem bízok benne, nem tesztelgetem, hanem dobom. szóval emberismeret, másodjára írom le...
2011. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én sem csinálnék ilyet senkivel
2011. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kezeltesd magad.

Szerencsétlen nem tehet mások baromságáról és arról sem, hogy TE hagytad magad megszivatni (igen, te is hibás vagy, nem csak ők).

Fel kéne nőni, Nyuszika, nem az Óperenciás tengeren is túl élünk, ahol a legkisebb fiú kiáll 3 próbát, és végül az övé lesz a királylány keze.


Dönts el, kell-e a pasi. Ha nem kell, keress mást. Ő meg majd keres másik nőt. Ennyi.

2011. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ha engem tesztelne valaki, AZONNAL repülne. Kárbaveszett energia lenne, amit a tesztelésembe fektet.
2011. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 szamóca.. ***** válasza:
100%

de szeretem mikor az emberek kivetítik az előző árkapcsolatokban szerzett sérelmeket a többire...

ami sérelem ért, az nem tőle ért. ha nem tudsz bízni az emberekben az csak a te hibád.

tesztelni? szerintem beteges. ha jól érzitek magatok együtt, összejöttök. majd ha az illető az életben, az élet által hozott "tesztek" egyikén elbukik, akkor szakítotok.

2011. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!