Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyúan féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyúan féltékeny vagyok a barátomra, ha a haveri körével megy bulizni, mert van köztük sok nagymellű, csinos csaj, én meg kismellű, vékony lány vagyok. Hogy küzdjem ezt a kisebbrendűségi érzést le? Már a plasztikai műtéten is gondolkoztam.

Figyelt kérdés

Mindenki vonzó, szép lánynak tart, de utálom, hogy deszka vagyok, nincsenek szinte egyáltalán melleim. A barátom meg mindig bámulja a szép nagymellű lányokat. TUDOM, hogy így szeret, de biztos jobban tetszenék neki nagy mellel. Biztos, hogy szexuálisan vonzóbbak neki azok a lányok, így attól félek, meg fog csalni!

21N


2011. jún. 21. 19:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tudod, kedves kérdező, a múltban az a legjobb, hogy már elmúlt. Lehet, hogy régen cikiztek miatta, de MOST itt már találkozhattál két olyan fiúval is, aki pont a kismellűeket szereti. Szóval teljes lelki nyugalommal elfogadhatod magad olyannak, amilyen vagy, mert ÉPP ÍGY VAGY ÉRTÉKES. :) Ha a mostani barátodnak így nem tetszel, akkor keress olyat, aki így, ilyennek értékel. De lásd feljebb, ha nem tetszenél neki, akkor nem is jött volna össze veled, szóval valszeg ő is ezt szereti. Tiszta sor, és meg is nyugodhatsz. :)
2011. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Nekem is kis mellem van, és szokott zavarni, mikor megyünk valahova a barátommal és vannak ott más csajok, természetesen méretes keblekkel. Pedig ő nem is nagyon nézi meg őket, azt nem mondom, hogy elfordul, de nem különösebben érdekli őt. Kicsit mégis zavar, de már nem annyira mint korábban, mert mindig mondja, hogy neki nem tetszenek a nagy mellű nők és az enyém pont jó. :)

Szóval hidd el, hogy a barátodnak így tetszel, és amennyire lehet, tedd túl magad a kisebbségi érzésen.

2011. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A fenébe hogy csak én mászkálok kismellű barátnő nélkül. :) :P

Ne legyetek depisek lányok, a szemünk arra van hogy megnézzünk másokat is, de a kezünk csak arra hogy azt érintsük meg akit szeretünk. Tis csak olyannal vagytok együtt akit nagyon szerettek, szóval nem kell félnetek látszódna az hogy ha nincs veletek a párotok megelégedve.

26 ff Pest

2011. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

csak a szexcentrikus pasiknak tetszik a nagy mell, aki arra gondol milyen lenne ha belerakná közéjük a farkát, az igazi pasi szerelemre éhes, és ugyanúgy tetszenek neki ak is formás cicik


ahogy a csjaoknak se a bazi nagy néger farok kell


ez csak szex, sok nagy mellű nő nem isj ó az ágyban, vagy buta, vagy ronda feje van, és a nagy melltől nem feltétlenül lesz szebb alakja, főleg ha lógnak is

2011. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 okéokésokés ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mi a véleménye a mell nagyobbításról...
2011. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már a kamut :D Még hogy a kis mell a divat... Elhiszem hogy a kérdezőnek akarjátok az önbizalmát építeni meg megnyugtatni de felesleges. Mindenki a minél jobb nőt/férfit akarja maga mellé, fiatalon pedig a külsőre még nagyobb hangsúlyt fektetünk. Aztán mivel ez soha nem jön össze kénytelenek vagyunk kompromisszumot kötni. De ez teljesen természetes. A kérdező se örülne ha a pasija elhízott lenne, csúnya lenne az arca vagy ilyenek, viszont egy bizonyos szintig simán elfogadná. Szerintem ez az a kategória ami simán elfogadható ha amúgy minden rendbe van. A pasid se fog csak a mellek miatt otthagyni téged, az önértékelésedre meg annyit mondok hogy fogadd el amilyen vagy sokmindent úgyse tehetsz. Ha eltudod magad fogadni ahogy vagy akkor utána már nincs is probléma...
2011. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!