Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várandósan van esélyem párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várandósan van esélyem párkapcsolat kialakítására?

Figyelt kérdés

3 hónapos terhes vagyok. Még nincs pocakom. Szerintetek valaki elfogad így? Nem szeretném, hogy mégegyszer kihasználjanak.

Mikor mondjam el, hogy babát várok? (ha összejönne velem valaki)


2011. jún. 21. 22:35
1 2
 1/11 anonim válasza:

Persze! Barátnőm is mikor pockos volt több fiúval is ismerkedett és nem egy esetben nem lett volna gond a gyerek!

Mindenképpen az elején mondd el!

2011. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A babát szerintem mindjárt közöld az elején.

És szerintem biztos találsz valakit,a akinek így is kellesz.

Semmi baj nincs azzal ha terhes vagy.


20/F

2011. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

igen, az elején mondd el, mert azért ez egy komoly döntés a férfi részéről... hiszen te anya leszel, és ha úgy alakulnak a dolgok, akkor neki az apaságot kell vállalnia.

sok sikert!:)

2011. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

SZóval bedőltél egy baromnak, aki felcsinált és most magasról leszar, de kéne egy barom, aki felneveli a kölyködet? Biztosan lesz ilyen szerencsétlen. Célszerű lenne az elején elmondani, de persze úgy sem fogod, mert azt hiszed, hogy majd akkor nem kellesz nekik.

Azért a legtöbb ember ha párkapcsolatot akar, egy ideig még várna a gyerekkel, mert az már család és nem kapcsolat. Így kész tények elé állítani valakit elég kockázatos.

2011. jún. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
azonnal mondd el, úgyse kellesz senkinek, hány éves vagy 15?
2011. jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást, egyébként 24 leszek...
2011. jún. 22. 08:50
 7/11 anonim válasza:

Ne hallgass rájuk!

Idősebb férfiakkal ismerkedj és nem lesz gond, azok már nem iylen bunkók mint az előző hozzászólók! ;)

2011. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem biztos nem kellene olyan nő aki gyereket vár mástól. Az még ok ha van pár éves gyereke és el tudja tartani, de az már túlzás hogy más gyerekét én tartsam.


A gyerek apjával mi van?

2011. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ne hallgass rájuk!

Idősebb férfiakkal ismerkedj és nem lesz gond, azok már nem iylen bunkók mint az előző hozzászólók! ;)"


Nem bunkók vagyunk, hanem realisták. 10 férfiből kb. 9 (vagy inkább az összes) már azt nehezen emészti meg, hogy az adott nőnek gyereke van. Az viszont már mindenkinél leveri a biztosítékot, hogy éppen terhes valaki más gyerekével. És ez nem kor függvénye. Ezt épp úgy nem fogja díjazni egy 20 éves, mint egy 35-38 éves.

Persze egy ideig el lehet titkolni, mert minden nő jogosan fél ebben a helyzetben, de egy idő után úgy is ki fog derülni és akkor a hazugság miatt lesz vége a dolognak.

A rosszabb változat, amikor a terhes nő ismerkedik valakivel, hamar lefekszik vele és azt hazudja, hogy az illetőé a gyerek, nehogy egyedül maradjon és valami balek eltartsa őt és a kölykét.

De gondolom ebben az esetben nem erről van szó, mert már eltelt három hónap.

2011. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nővérem volt így.Ő egy 5 éves gyerekkel talált magának párt,aki a férje lett, és további 3 gyerek apja :)
2011. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!