Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Szenvedek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Szenvedek a hiányától!

Figyelt kérdés

Párommal közös megegyezéssel szakítottunk, mindketten nagyon makacsak vagyunk, nem engedünk és a végén már nagyon sokat veszekedtünk. Őrülten hiányzik, én is neki. Megbeszéltük mit rontottunk el. Mindketten saját magunkat hibáztatjuk. Ő azt gondolja, lehet nem alkalmas egy kapcsolatra és ebből voltak problémák. Én pedig hogy túl féltékeny és hisztis vagyok. De mindketten úgy gondoljuk, ha változtunk volna működött volna.

Szerintetek van értelme „újrakezdeni”? Az alapvető tulajdonságainkat nem tudjuk levetkőzni, félek attól, hogy megint nem működne. De ugyanakkor mással sem tudom elképzelni az életem jelenleg.

Attól is félek, hogy azt gondolja, lehet nem alkalmas egy kapcsolatra.

Ti mit tennétek a helyemben? Nem akarok újra csalódni!


2011. jún. 21. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

szerintem próbáljátok meg az egészet úgy,mint a legelején,gyakran találkozgattok,persze még nem éltek együtt,nem hozzátok fel a szakítást,csak próbáljatok a jó dolgokra koncentrálni,egymás kedvére tenni stb.

Pár nap/hét után úgyis ki fog derülni hogy érdemes-e ezt "komolyabban" felvállalni.

Sok sikert! =)

2011. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nézd, ha tanultatok a hibáitokból és tesztek is ellene akkor működhet. Ne csak a hibákat beszéljétek meg, hanem, hogy mit tesztek ellene.


Pl. ha felkapjátok a vizet akkor párnacsatába fojtjátok a veszekedést. Szerintem sokszor az a baj ,hogy az emberek túl komolyan veszik egymást. A párkapcsolat erről szól, hogy ismered a másikat és tudod a kis hülyeségeit, de tudsz is ellene tenni. És azért javaslom, hogy gyerekes megoldást alkalmazzatok, mert akkor közben rádöbbentek ,milyen jelentéktelen dolgon akadtok fenn.

2011. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Igen!!!és igenis próbáljatok meg változtatni a hozzáállásotokon,mert egy kapcsolaton sokat kell dolgozni!ebbe az is beletatozik h engedtek a másiknak.egy biztos,ha szeretitek egymást,megéri harcolni.
2011. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt gondolja lehet nem alkalmas párkapcsolatra...emiatt se aggódjak?
2011. jún. 22. 00:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Az újra kezdett kapcsolatok sosem jobbak, mint a régiek.....ugyan az fog történni mint most....csak húzzátok a időt...
2011. jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok az első válaszolóknak, ha tapasztalatból beszélnek, én azonban a saját és mások bőrén is azt tapasztalom: egy a tietekhez hasonló kapcsolatból jobb menekülni, mert csak hosszútávú boldogtalanság és csúfos szakítás, depresszió, idegösszeomlás vár a felekre. Vannak, akik egyszerűen nem férnek össze, mert olyan az alaptermészetük, és ezt nem tudják levetkőzni: azzal megszűnnének önmaguk lenni.

A te döntésed, ha megpróbálod, de ne szenvedj érte többet, mint érdemes. A külön töltött idő hatására valószínűleg időleges javulás állna be, de csak azért, hogy annál kiábrándítóbb legyen, ha ismét borul a bili.. Nem tudom, hány évesek vagytok, én 24 évesen döntöttem úgy, hogy nem ölöm tovább az éveim egy olyan kapcsolatba, ami sohasem fog boldoggá tenni. Egy helyben toporogni, újrakezdeni az egyszer már végigjárt utat időpazarlás. Nem bántam meg..

2011. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!