Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar eljegyezni?

Figyelt kérdés
Már 5 éve együtt vagyunk de amikor rá kérdezek, azt mondja hogy az már komolyabb, meg mert veszekszünk ( néha mert ritkán van olyan) és hogy akkor kiálthatatlan vagyok... De én teljesen úgy érzem mintha vagy azért nem akarná ezt mert van más nő az életében, vagy azért mert nem akar ilyenre költeni ( mind2 verzió lehetséges) de ez nekem olyan rossz! ( nem pénz kérdése!)
2011. jún. 22. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem őszintén szeret téged ez a pasi. a nők megérzése mindig nagyon jó, hallgass a megérzéseidre.

Mennyi idősök vagytok? Mert ha esetleg 25 év alatti a párod, akkor nem biztos hogy ő még erre készenáll. De ha esetleg 30 körüli akkor 5 év után igazán tudni kellene neki, hogy mit akar.

Ezt bírom a mai pasikban hogy nagyon felelőtlenek és önzők. Mindig azt szeretik, ami nekik kényelmes. Egy tipikus példa: elvárják, hogy egy nő kezdeményezzen, de azt nem engedik, hogy a nő is hozhasson döntést az eljegyzéssel kapcsolatban. Így tényleg könnyű, és addig húzza az agyadat, amíg meg nem un, aztán lelép egy másik lánnyal. Ezt szokták sokuk csinálni.

Én a helyedben leülnék, és beszélgetnék arról, hogy ő mit akar tervezni veled a közeljövőbe? Bár ezt már régen meg kellett volna beszélnetek.

Te mit akarsz? Ő mit akar?


27N

2011. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5 év után nem is szükséges eljegyzés (ha meg van a korotok)házasodni is lehet, potom pénzért. Nem kell csillivilli esküvő.
2011. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a párom 22 éves én meg 19... Én még mindig nagyon szeretem és nem akarok mást!!!! én végig gondoltam vele mindent és nekem nem kellenének ezek a mostani nyegle drogos vagy emos kis .... esetlen fiúk akiket egy diszkóban összeszedek ( tisztelet a kivételnek) "sajnos" ( ebben az értelemben) nagyon jól néz ki a pasim, izmos, dolgozik, jól keres, tényleg egy álom pasi és félek hogy elfog hagyni
2011. jún. 22. 13:25
 4/11 A kérdező kommentje:
ohh esküvő... hát én erről még álmodni se mernék.... már azt is felajánlottam, hogy veszek én magamnak gyűrűt de semmi... majd ő vesz ( ha akar)
2011. jún. 22. 13:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát... Nem tudom. :S

Engem tavaly jegyzett el. Akkor voltam 19, és 4 éve voltunk együtt. :) Olyan boldog voltam. Mi most leszünk 5 évesek. Jövőre tervezzük az esküvőt! Remélem neked is sikerül majd!

20/L

2011. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Mivel férfi vagyok, 20 éves és több mint 4 éve kapcsolatban szerintem adhatsz a véleményemre...elmondom miért nem akar még eljegyezni. Hiába vagytok 5 éve együtt, mégiscsak 14 voltál amikor összejöttetek. Hidd el a pasidban van egy féltés, hogy neked hátha egyszer az agyadba pattan hogy milyen lenne mással, ő az első, stb stb és akkor elhagynád. És én is, kor és együtt töltött idő alapján bőven eljegyezhetném már a barátnőmet, mégsem teszem. Nekem az eljegyzés azt jelenti hogy rá max fél vagy 1 évvel esküvő. Az esküvőre pedig csak úgy akarok sort keríteni, ha biztos megélhetésem van nekem is és a barátnőmnek is, illetve biztos vagyok benne hogy a következő soksok évet is együtt töltjük...tényleg igaza van hogy ebben a korban most még lehet túl komoly lenne.
2011. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Abszolút egyet értek az előttem szólóval, én lassan 8 éve vagyok együtt a párommal, mégsem jegyeztem még el. Ha meg erőltetné, oltári hisztis lennék! 22 évesen öt év, vagy nem öt év sok minden változhat még. Ha esetleg - ne legyen így - meggondoljátok magatokat, esküvő/eljegyzés után sokkal kínosabb. Ez komoly dolog, 19 évesen még ne siettess olyan történéseket, amik az egész hátralévő életedre vonatkoznak!
2011. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem kell 19 meg 22 évesen házasodni, vagy eljegyezni, elég 25-30 évesen összeköltözni meg házasodni és gyereket vállalni, hidd el nagyon fiatalok vagytok még, és a boldogság nem ezen múlik
2011. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19 évesen minek neked eljegyzés? a párod is csak 22.. szted egy 22 éves agya ezen kattog?
2011. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Idővel el akar csak ne siettesd, várj türelemmel, addig meg éljetek boldogan egymással. Az amúgy is csak egy papír.


20/l

2011. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!