Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha barátom fel megy facebookra, oda megyek hozzá és épp,hogy ránézeka laptop képernyőjére, egyből beszól,hogy menjen innen ez nem az én dolgom és hisztizve kilép onnan..:/
2011. jún. 22. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk, fiúknak a gép a második párunk. Ha ránézel, az olyan, mint a megcsalás. Ne tedd!
2011. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 asdface ***** válasza:

Én se szeretem ha öcsém vagy anyám,apám mellettem ül és nézi.

Szerintem természetes reakció,de azért egy kis egészséges aggódás nem árt.

2011. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztosan lájkolgat még egy pár puncit rajtad kívül



XD

2011. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen lenne ha chatelnál a pasid/csajod dal és az egész rokonság haverok néznék?
2011. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 B.angel ***** válasza:
Az én párom is megengedi, hogy ott legyek és én is hasonlóképp megengedem. Van olyan, alkalom, amikor nem, de hogy mindig elhajtson onnan, az nem működik, mert ha nincs titkolni valója, akkor ha odamegyek nem hisztizik be. A legtöbb ember csak akkor hisztizik be ilyen esetben, ha valamit titkol. Azért ezt nem árt számításba venni, az én példámból tanulva mondom ezt. Kérdezz rá ilyenkor, hogy miért zavar, ha itt vagyok? És akkor elmondja, hogy mindig is zavarta mindenkinél, vagy sem.
2011. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!