Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most mi okbol csinalhatja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mi okbol csinalhatja? (bov lent)

Figyelt kérdés
Szombaton mondtam meg egy lanynak(1 evvel idosebb mint en) aki nagyon tetszik es nagyon bejon nekem hogy a heten valamek nap fussunk ossze megint mert szeretnek beszelni vele valamit amit csak negyszemkozt lehet megbeszelni.(ezalatt ertettem hogy elmondom neki mit erzek stb)Kerdezoskodott hogy kb mirol lenne szo de mondtam neki hogy semmi rosz es meglatja hogy mert 4 szemkozt kell ezt megbeszelni.Es szombat ota nagyon furan viselkedik nem sokat beszelunk mar meg fel mondatokban vagy csak szavakban valaszol neha mar es erzem rajta hogy mintha megvaltozott volna:$Mitol lehet ez? sejtene hogy mit szeretnek mondani es azert.Ha tudtok valamit vagy volt mar ilyen veletek kerlek irjatok le elore is kosz.
2011. febr. 7. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyilván nem hülye és gondolja hogy nem sok ok van amiért egy fiú négyszemközt beszélne egy lánnyal.

De ebből nem lehet kideríteni hogy most ódzkodik a dologtól vagy ez pont azt jelenti hogy érdekled-e. Egyszerűen mondd el neki minél hamarabb amit akarsz négyszemközt, aztán rákérdezhetsz arra is tőle hogy mitől volt nála ez a hirtelen változás.

2011. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Unja már a sok hülyét, aki szerelmes belé, és ezt el akarja neki mondani.

Miért nem hívtad el pl. egy közös programra kettesben?

"Beszélgetés", meg "négyszemközt" sejtelmeskedés, ugyan már!

2011. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy a lány nem akar tőled semmit ! Hogyha akarna akkor észre vennéd rajta ! Azért csinálja mert nem akar meg bántani ugy gondolja igy le esik neked hogy ő nem akar semmit ne haragudj hogy ezt irtam én nem akarlak el szmoritani csak magamból indulok ki ! De szerintem is minél hamarabb beszélj vele és tisztázátok !
2011. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
epp az hogy mar nagyon sokszor voltunk kint kettesben es 3 randin is es ezert akarom elmondani neki mar es ezert nem etem hogy mert csinalja mert jol erezte magat mondta is
2011. febr. 7. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, hogy három randi, és jól éreztétek magatokat? Akkor miért nem azt folytatod, ami jól ment?

Nem beszélni kell vele az érzéseidről, eddig sem azt tetted, hanem pl. megcsókolni legközelebb. Vagy eggyel később, mert:


Mentőötlet: kitalálsz valamit, amit elmondasz neki négyszemközt, véletlenül sem az érzéseidet, és ugyanúgy jól érzitek magatokat. Ne is csókold meg. Garantáltan összezavarod. :)

2011. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!