Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az ami a nőknek igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami a nőknek igazán számit egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2008. febr. 23. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség, megbízhatóság és a hűség. Nekem ezek számítanak a legjobban.
2008. febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
és még a bizalom, sok-sok szeretet!
2008. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem a legfontosabb a bizalom,a megbecsules,es a szeretet,egy nonek nagyon sokat szamit,es nem utolso hogy mennyire jol erzi magat az agyba is az illetovel,de nem ez a legfontosabb
2008. febr. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szeretet, tisztelet, bizalom es a biztonsag a legeslegfontosabb.
2008. febr. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszinteség, megbecsülés, biztonság, hűség!!!
2008. febr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lélek volt a legfontosabb. Egy becsületes férfira vágytam, aki jó férj és még jobb apa lesz. És nem csalódtam. A legnagyobb bajban sem hagyta cserben a párom a fiát!
2008. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Közvéleménykutatás? :) Nekem ami igazán fontos az az, hogy szerelem legyen, de féltékenység ne. Őszinteség, bizalom. Kell, hogy a másik tiszteletben tartsa a véleményem, döntéseim. Értse meg, ha néha egy kis magányra vágyom, vagy a barátnőimmel szeretnék lenni. Legyenek meghitt pillanatok. Ne csak a tévét nézzük szabadidőnkben, járjunk sétálni, moziba, szórakozni, vagy csak játszunk valami játékot otthon, szóval legyen tartalmas az együtt töltött idő. Legyenek közös programok. Viszont ne kelljen mindenben egyetértenünk, adjuk meg egymásnak a kölcsönös tiszteletet.
2008. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a huség, a szerelem, az odafigyelés, az onzetlenség!
2008. febr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lelkiség, és sok-sok kényeztetés és szex :)
2008. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!