Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy látássérült 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy látássérült 18 éves srác vagyok. Mindent nagyon jól megcsinálok, sportolok, szóval eléggé nyitott vagyok a világra. Szerintetek hogy lehetne barátnőm, ti járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 10:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
És ez mióta van így?Küldesz nekem e-mailt?Vagy küldhetek én neked?
2011. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Chuck ***** válasza:
52%

Írást meg lehet oldani saját kezűleg is akár, csak érezni kell a gombokat...én is tudok úgy írni, hogy oda sem nézek...de amúgy sok dolog van kitalálva a vakok és gyengén látóknak a segítésére, csak kedves utolsó, Te mint látom nem nagyon tudsz róla...

A kérdésedre válaszolván: amilyen egy beképzelt, nagyképű, egoista a mai fiatalság( úgy érzem nem tartozom közéjük), eléggé nehéz lesz, de nincs lehetetlen, szóval csak hajrá!

Extra ként, nekem sincs barátnőm, de nem is lesz egy jó ideig, mert bárkivel beszélek aki csaj, nyávog, nyüszít, én meg a falon tudok rohangálni tőle...majd 20 éves, és nyüszít mint a 3 éves kisgyerek a cumiért...

Amúgy ,18 férfi

2011. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb hibád. De amennyire én válogathatok...
2011. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Küldtem neked e-mailt.:) egyébbként hát eléggé nagy hátrány bizony hogy vak vagyok, mert rámnéz egy lány, és rájön, hogy hopsz ez a fiú nekem nem kell, van aki lát, és azzal biztosan jobb.
2011. jún. 23. 14:24
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Van egy raklapnyi látássérült ismerősöm, fiúk-lányok vegyesen. Van nálad idősebb srác is, feleséggel, meg olyan, aki még egyetemista és barátnővel. :)

Szóval igen, vannak értelmes, nem előítéletes emberek. Találsz te is, ne aggódj. Egyébként baráti társaságban (látók, nemlátók együtt), házibulikon könnyebb ismerkedni, menjetek így akárhova, szórakozni, stb. :)

Én csak azért nem járnék látássérült sráccal, mert a lányokat szeretem. :D (Zúgtam már bele nemlátó lányba, randizgattunk is, és nem én voltam az egyetlen, akinek bejött az illető. :/ :D)


Többieknek pár infó:

Ha tudtok 10 ujjal gépelni, akkor tkp. vakon gépeltek. A nem-/aliglátókat is megtanítják erre, és szövegfelolvasó programmal használják a számítógépet. Ilyen pl. a JAWS. Tehát hallják, amire rámennek, ahova navigálnak. Természetesen az a jó honlap, ami akadálymentes, nincs rajta túl sok dísz, könnyű billentyűzettel irányítani. (Mivel értelemszerűen a vakok nem használnak egeret és a monitor/kijelző sem számít.)

Akit érdekel, milyen eszközök vannak még (vízforraló, kártyaszett, stb.), milyen így a világ, annak ajánlom a Láthatatlan Kiállítást.

Szóval a srácunk majd' mindent meg tud csinálni a gépen. :)

2011. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban tényleg nehéz lehet, de hidd el, te is találkozol majd azzal a lánnyal, aki tiszta szívből szeret és elfogad így, ahogy vagy. Ne add fel, az igaz szerelem nem eszerint válogat!


A kérdés második felére válaszolva: nekem mindig is a belső számított, számomra ez nem akadály lenne, ugyanúgy tudnék szeretni egy látássérült fiút.

A kérdésedből kiderült, hogy hatalmas szíved van, kedves ember vagy!


Szorítok neked, hogy megtaláld a szerelmed! :)


Egy lány

2011. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Apukám egy tólószékes ember, mikor anyáék összeházasodtak már akkor beteg volt apa, és még 18 év korkülönbség is van közöttük, pedig anyám jó bőr volt fiatalként. Nem követném anyám, de ha eltudnál a személyiségeddel varázsolni, akkor igen. Csak már megvan életem szerelme, bocs :D
2011. jún. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz e-mailt, én nagyon szívesen barátkozok veled. 18 éves fiú vagyok én is, és ha lány lennék biztos nem azért utastanék el egy fiút mert nem lát. Én szívesen járnék vak lánnyal. Ha kifejezhetem így magam akkor én egészséges vagyok és még se volt még kapcsolatom.
2011. jún. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Igen, biztosan fogsz magadnak párt találni!

És őszintén csodállak a lelkierődért!

2011. jún. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozok az előttem szólókhoz, biztosan megtalálod életed párját, én úgymond "egészséges" vagyok, de ez így is épp elég nehéz!

Sok kitartás, és a kemény munka meghozza gyümölcsét! Csakis pozitívan...!

2011. jún. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!