Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy látássérült 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy látássérült 18 éves srác vagyok. Mindent nagyon jól megcsinálok, sportolok, szóval eléggé nyitott vagyok a világra. Szerintetek hogy lehetne barátnőm, ti járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 10:05
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Reagálnék pár válaszra: "ntja: ma 00:47

nekem is küldhetsz e-mailt, én nagyon szívesen barátkozok veled. 18 éves fiú vagyok én is, és ha lány lennék biztos nem azért utastanék el egy fiút mert nem lát. Én szívesen járnék vak lánnyal. Ha kifejezhetem így magam akkor én egészséges vagyok és még se volt még" küldtem neked levelet. Köszi mindenkinek, hogy pozitív hozzállásra bíztattok!

2011. jún. 25. 01:39
 22/27 anonim ***** válasza:

Biztos találsz valakit,nem lesz könnyű,de mindekinek megvan a párja!

Én nem járnák ilyen sráccal, ne haragudj de őszinte vagyok!

Sajnálatot érenzék irántad,ami tudom rossz dolog,de így lenne.

Írtad viszont barátkoznál is,énis szívesen,ha gondolod,írj privit :).

2011. jún. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Éreznék.Bocsánat,előző voltam.
2011. jún. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én azt bírom hogy sok vak sír, hogy hogy nem szeretik őket a látok, és hogy milyen nehéz egy látó barátnőt találni. De ők nem szeretik a vak nőket. Nem praktikumból keresnek látót. Akkor legalább ne sajnáltassák magukat, ezzel a hülye szövegel!
2011. jún. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Meg jegyzem, - Sorry! De így van. - az összes vak vagy agresszív, vagy ha ne visszafojtott érzelmek miatt ami a frusztrációból adódik elég hamar bedilizik. És ezért nem kerülik a vak a pasikat a nők. Mert jó érzékel a nők ez megérzik a másik érzelmeit, és s lelki állapotát.
2011. jún. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem a kémiának nevezett hazugság számít, ugyanis a kémia később is ki tud alakulni. Én amondó vagyok, hogy a mai rohanó világban az érdektelenséget, az érdeklődés hiányát kenik erre az emberek, gyorséttermi módon fogyasztják egymást, és így mindig A Tökéletes kell. Miért nem elég kezdetben az, hogy tetszik a másik mind belsőre, mind külsőre? Aztán majd elválik, hogy lesz-e több, a közös élmények hatására. Nem, tapasztalatom szerint azonnal kell a "kémia", azaz a BMW, a kidolgozott felsőtest, a zsíros bankszámla, stb. :\ Na, most jól kipanaszkodtam magamat , de a lényeg az, hogy akár hiszed, akár nem, ez manapság tényleg így van, a legbecsesebb érzelmi kötődést elkjúrvásították az emberek, és pr1mitív módon úgy állnak egymáshoz, mintha tömegcikkek lennénk. Gondolom, pasik terén is kb. ez a helyzet, kémia = nagy (szilikon?) c1cik, vékony derék, intellidzsencia meg ohne. :( Nekem a legfontosabb egy nőben az intellektus, minden itt kezdődik. Ugyanis akiben felfedezhető némi értelem, annál jó eseten érzelmileg és érzékileg is minden rendben lesz (legalábbis én eddig ezt tapasztaltam). Válaszolva a kérdésedre, sok a kurv4 és a r1bi manapság, aránytalanul sok (sacc per kb. 99% :)), de azért akadnak még néha értelmes nők is. Tű a szénakazalban effektus, de nem reménytelen. :)
2011. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
ha bár én fiú vagyok de egy rövidített történet. van egy barátom, sajnos volt egy balesete és elvesztette a jobb karját a bal lábát és jobb lába ujjai közül 2-tőt. nem hitte volna hogy lesz még komoly kapcsolata. Most 3 gyerekes apuka egy 10-ből 11 es csajjal :) ennyi
2011. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!