Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Itt a szünidő. Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Itt a szünidő. Szerintetek ez normális, hogy minden pasi a farkát méregeti otthon, miközben mi unatkozunk? 21/l

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 10:33
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Unatkozol? Arra gondoltál már, hogy kitakaríts és főzz valamit mire a szüleid haza érnek a munkából? Vagy voltál mostanában könyvtárban egy jó könyvért. Nem értem valaki, hogy tud unatkozni?

Hívd fel a barátaidat és menjetek el a strandra, sétáljatok beszélgessetek, esetleg vállalj nyári munkát (így magad keresheted meg a pénzt amit elköltesz).

2011. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Lányok, aki nagyon unatkozik, és egyedül van, talán néhány kellemes pásztor órára vágyik, az nyugodtan írjon nekem privit. Főleg a KÉRDEZŐNEK szól.


21F

2011. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 Chuck ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:08

Nem vagányságról volt szó, de ezek szerint vagányabb mint Te....vasutas melót meghagyom olyan élősködőknek mint Te, csak, hogy ne a többi állampolgár tartson el..

2011. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
13:03: OK, a vágányságot meghagyom neked, én meg megyek vasutasnak, akkor legalább lehet mindig sztrájkolni. :P
2011. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

"Nem vagányságról volt szó, de ezek szerint vagányabb mint Te....vasutas melót meghagyom olyan élősködőknek mint Te, csak, hogy ne a többi állampolgár tartson el.."


Kemény 18 éves srác lehetsz, nem élősködsz. Igazi hasznos tagja a társadalomnak! 18 évesen nyilván olyan munkád van amiért nem zsebbe kapod a pénzt hanem bevan jelentve és adózol utána mi? :D Döbbenetes, hogy egyesek mit gondolnak magukról..


24/F

2011. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 Chuck ***** válasza:

Látszik, hogy Te is 1 veréb vagy....

Egyik, nem néztelek le, a másik nem mondtam hol dolgozom...

Jelenleg itthon, csak hát könnyebb előbb támadni, majd netán kérdezni...

Amúgy van diák munka is, de ne nézd...

2011. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
A diákmunka után nem adózol. Sőt, állammilag támogatva van a dolog, hogy alkalmazzák egyáltalán a szerencsétlen diákokat. Tehát effektive jobban élősködsz az adófizetőkön mintha swarzba nyomnád :D
2011. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Chuck ***** válasza:

És megint...

Az sem mondtam, hogy diákmunkán vagyok....

2011. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Mit már megint? Te hoztad fel. Ha nem feketén meg nemis diákmunkába meg nemis "vasutasba" melózol akkor sok lehetőség nem marad :D max a családi vállalkozás, dehát ott meg jó hogy alap a zsebbe fizetés. Nekem ettől nyílt ki a bicska a zsebemben:


"Te....vasutas melót meghagyom olyan élősködőknek mint Te, csak, hogy ne a többi állampolgár tartson el.."


Amikor egy 18 éves gyerek ilyet mond ott komoly problémák vannak... Ja és nem vagyok vasutas és nem hasonló jellegű a munkám még mielőtt...

2011. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Chuck ***** válasza:

Hagyjuk már Jolánkát aludni szerintem....

Te kötöttél belém, hogy milyen vagány vagyok....lehet vagányabb mint a többi 18 éves....

Az nem zavar, hogy az országban ~2,5 millió ember tart el 10 milliót(azzal a 2,5 m. együtt)? Csak az, hogy én itthon dolgozom, meg ismerősöknek csinálgatok ezt-azt, vagy ha megkérnek...

Gondolom Te egy 100%-ban rendes- tisztességes ember vagy...

Na, látod, ezért nézik le az országot egyre többen, mert így viselkednek az emberek...Én próbáltam egy normális választ adni hellyel közzel,lehet kicsit arcoskodásnak tűnt( magadra veszel mindent), erre Te jössz, Mr. Tökéletes, állításaid szerint Te az vagy....

Lehet normálisan is közölni valamit, csak hát Nálad nem megy, így állok én is az ilyen dolgokhoz...

2011. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!