Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Itt a szünidő. Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Itt a szünidő. Szerintetek ez normális, hogy minden pasi a farkát méregeti otthon, miközben mi unatkozunk? 21/l

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 10:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Fiukáim!


Nem itt kéne megbeszélni a magánügyeiteket. Bocsi, de én nem vagyok rá kíváncsi, és csak szétoffoljátok a topicot!

Amúgy a diákmunka után is kell adózni, de a diákok már a netto bért kapják, nekik csak az van feltüntetve a papíron. Ez után fizetnek valamennyi járulékot a diákmunka közvetítők. Meg hát nem a hivatalos diákmunka az, ami tönkre teszi a gazdaságot.


Párdon gazdaság. TÖk mindegy, hogy valaki hogy smint dolgozik, kicsit tovább kelle már látni azon, hogy illegális, fekete-szürke munka. Nyilván a vállalkozók nagy kárt tudnak csinálni ha a milliós bevétel után nem adóznak. De vegyétek figyelembe azt is, hogy aki feketén dolgozik, az is megveszi a pálinkát, cigit, benzint stb,.


Azokon meg mind mind adó van. Szumma szummárum: a pénzforgás sebességét növelik, így -akár milyen hihetetlen is- ők is fejlesztik a gazdaságot, és ez jó az országnak is. Az másik vita, hogy mennyire jó.

2011. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Jogos, és a kiscsávó észre sem vette, hogy közben már rég mással vitatkozik. Mindegy neki, csak legyen valaki.
2011. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


de a diákmunka nem igazán érdekel.

2011. jún. 24. 16:18
 34/39 Chuck ***** válasza:

Látatlanba ne kiscsávózzál szerintem....

Amúgy tudom, hogy mit írtam és kinek, csak nem tehetek róla, hogy bírka, és belém "köt"....

2011. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


Diákmunka mint mondtad nem érdekel. És egy pasi...?

Írj privit, ha gondolod (megjegyzés: én oltottam be a "fiukákat")

2011. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Chuck ***** válasza:

Mekkora oltás volt te úr isten.....még most se bírom feldolgozni.....

Valószínűleg első dolga az lesz, hogy hozzád szalad.....

Kérdezőnek: hát akkor ezek után nem lennék a helyedben, ha munka sem érdekel nagyon...

2011. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Butavagy Chuck.

Inkább szerencsésnek érzem magam,hogy nem szorulok szórólapozásra.

2011. jún. 25. 12:22
 38/39 anonim ***** válasza:
Hölgyeim! Nem sokára vége a vizsgaidőszakomnak, addig még egy kis türelmet kérek, aztán nem fogtok unatkozni!:))
2011. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Hölgyeim, az én vizsgaidőszakom már múlt hét pénteken befejeződött!!!
2011. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!