Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, h újra összejöj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, h újra összejöjjünk? 14/L

Figyelt kérdés

Összevesztem a pasimmal(az én hibámbol), és most ugyanugy találkozunk, mint régen, meg csinálunk egyéb dolgokat (amiket szerintem azok csinálnak akik járnak), de mégsem járunk..

És aztmondja, h azért nem, mert minden csajnak, akinek eddig ujjabb eséjt adot, a végén mind átcseszte, és csak ő járt rosszul..

De nemérti meg, h én nemtennék ilyet, mert szeretem, ..

am ö az elsö pasim..

és 19 éves..


2011. jún. 23. 10:35
 1/7 komasa ***** válasza:
Szerintem vedd elő a nyelvtan könyved, és gyakorold a helyesírást, ahelyett, hogy 14 évesen 19 éves f@szikkal hetyegnél!
2011. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat kérek.. am meg tudok helyesen irni bmeg, csak talán telefonon nemvalami egyszerü gyorsan és hejesen irni.. =P
2011. jún. 23. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy 19 éves srác szerinted mit akar egy 14 véestöl? Csak megd*gni. :D Ha már a saját korosztájában nem talál senkit. :D
2011. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt nemtudom, h mitakar, de nekem akkor is ő-kell. és valahogy vissza akarom szerezni.. =(
2011. jún. 23. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
min vesztetek ossze? probalj meg leulni vele es beszeljetek meg. ha csinaltal vmi rosszat ellene hat kerj elnezest es igerd meg h tobbet nem fordul elo. mond el neki h h erzel iranta es mennyire sajnalod a tortenteket.
2011. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
=) hát megpróbálom.. =) remélem sikerül
2011. jún. 23. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Az rég rossz, ha 19 éves...mer akkor csak könnyű prédának tart, és csak a szexuális játékszere vagy.

Ez a baj.....a korosztályod hozzájuk vonzódik, pedig nem is szeretnek titeket...

2011. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!