Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjünk újra vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjünk újra vagy nem?

Figyelt kérdés
3évet jártunk a bnőmmel, mindkettőnknek ez volt az első komoly kapcsolata és nagyon közel kerültünk egymáshoz. Vége lett 2hónapja, mert sokat vitáztunk és nem működött ez miatt már a végén. Már 1hónapja van barátja aki nagyon rendes vele nagyon jól érzi magát, de még mindig engem szeret és énis őt! Nagyon hiányzunk egymásnak alig birjuk már ki, megfogadtuk nem beszélünk többet de 1hétig birjuk csak. Sírt nekem többször h miért lett vége nagyon szeret de a sok vitát még1x nem akarja átélni ezért nem mer újra visszajönni és hát ezért nem merem énsem bevállalni újra:(
2009. nov. 8. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Jöjjetek újra össze és próbálj a vitátáknál igazat adni neki (még ha nincs is igaza)
2009. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem mered bevállalni őt, akkor nem is szereted, nem tiszteled
2009. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy pici önfegyelmet képesek lennétek tanusitani a másik iránti tiszteletből, egy vita sem lenne. (Egyébként a vitával nincs baj, az észérvekre alapozza amit mond, eltérő érveket, a vitatkozás és veszekedés az más.)
2009. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen. De általában (ahogy nálam is), hiába próbálok érveket mondani, hiába próbálom higgadtan, Neki a száján csak a dühtől mocskos szapulás jön az én irányomban... Pedig Ő a lány. :D
2009. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jajjj :( jöjjetek össze újra, és ne veszekedjetek, változtassatok pár dolgon, főleg azon h veszekedtek, mert olyan szép lenne :)
2009. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A szünet szerintem jó, ha elmúlt akkor elmúlt:)

De a szerelem kiszámíthatatlan és még össze jöhettek később.

De ez az idő segít a tisztán látásban akár meddig is tart majd:) Ezt majd ti látjátok

2009. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!