Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi rá az esély hogy összejöjjünk újra? (Fontos)

Figyelt kérdés

Tegnap egy hülyeség miatt szakítottam a barátnőmmel.

Állítása szerint több vagyok mint barát, de szerelmet egyáltalán nem érez...

Amúgy 2 hónapja vagyunk együtt.És igen én beleszerettem...

Szerintetek meggondolhatja magát? Vagy ne is reménykedjek?


2010. nov. 2. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
3,47%
2010. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
De ha azt veszed alapul, hogy régebben együtt voltak, akkor még be kell szorozni pi-vel és meg kell szorozni köbgyök 123-mal, tehát az esélye elérheti akár a 12%-ot is. De amennyiben a kérdező kedveskedik a lánynál, az esélyei rohamosan nőhetnek, nem kizárt a 23.63275% sem.
2010. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nielindi ***** válasza:
6*10^23
2010. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
remenykedj. de ne feledd ne legyel vele tul kedves. a lanyok imadjak ha a pasi levegonek nezi oket es rosszul banik veluk. ne add annyira a tudtara hogy kell neked.
2010. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13 49-es: Pont az ilyen megjegyzések miatt bánnak úgy manapság a nőkkel. Barom... -.-
2010. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13:52 - Hogy bánnak a nőkkel?
2010. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért örülnék egy normális válasznak is....
2010. nov. 2. 13:58
 8/8 anonim ***** válasza:
a kerdes inkabb :hogy bannak a nok a ferfiakkal. akinek nem inge ne vegye magara.
2010. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!