Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változzak meg miatta?

Figyelt kérdés

január óta vagyok együtt a barátommal, előzőleg már 4 éve ismertük egymást. Barátok voltunk mindig is stb... szóval ismert. Tudta, hogy a legtöbb barátom fiú. Fiús egyetemre járok, fiúk hobbijaim vannak.

Van úgy, hogy felhív egy barátom, hogy menjek el vele moziba, vagy vacsizni, vagy mikor hova. Barátommal való közös programot természetesen nem mondtam még le ilyen miatt. Nem mondja, de tudom, hogy zavarja, ha nélküle, egy másik pasival megyek pl moziba. Sokkal jobban örülne, ha ugyanezeket a dolgokat lny barátnőkkel oldanám meg.

Más sem örülne ilyesminek? Kérnétek a párotoktól, hogy tagadja meg a barátait?


Már gyerekkorom óta mindig fiúkkal haverkodtam, velük lógtam stb. vannak lány barátaim is, velük is jól elvagyok, de ugyanakkor a fiú barátaimmal sem szeretném megszakítani a kapcsolatot.


Amúgy: Ezek nem olyan fiúk akiket ne ismerne legalább látásból. Szoktunk közös programokat is csinálni...


2011. jún. 23. 13:54
 1/9 kurbi ***** válasza:
Hát ink akkor ne olyan sokszor logj a fiú bárataiddal, vagy szervez be más csajokat is akkor ha fiúval mész valahová : )
2011. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem tuti zavarna.
2011. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ne változz meg. ők a barátaid, és ha szeret és elfogad olyannak,amilyen vagy,akkor ez aa dolog is veled jár.

szerintem csak próbálj több közös programot szervezni,hogy ne érezze magát kirekesztve

2011. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kért meg semmire, nem is panaszkodott. Mi a kérdés?
2011. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja közös program segíthet.

De a srác joggal gondolhatja, hogy a moziban elcsattan egy petting az úgynevezett haver fiúval.

2011. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Húú engem nagyon zavarna...már akkor megőrülök ha a barátommal más lány beszélget :'D
2011. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kéri, de remélem tudod, ha magadtól nem változtatsz ezen, a kapcsolatodnak hamarosan annyi.
2011. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne haragudj de én nem bírnám ki melletted így hosszú távon:S Az én bnőm is hasonló volt hozzád de engem piszkosul zavart mikor fiúval ment ide-oda...de persze csak barát stb..Aha persze idővel mindig kiderült h majdnem minden fiú barátja akihez kedves volt többet akart, azóta nem találkozik velük, hidd el fiú lány barátság nincs előbb utobb vmelYik fél többet akar majd.
2011. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Nem is kérnék olyat, hogy váljon meg a barátaitól, csak mert nekem nem szimpatikusak. Köszönésen kívül ne puszilkodjanak vagy ilyesmi, aztán oda mennek ahova akarnak.

De annak persze örülnék, ha egy-két program alkalmával megismerhetném az urakat.

2011. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!