Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenységre van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységre van valami gyógyír?

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny vagyok a barátnőmre :S

Kedves aranyos, gyönyörű csaj, közvetlen, és barátságos, mosolygós mindenkivel. Utcán, moziban, bárhol találkozunk ismerőseivel, egyből mosolyog, és kedvesen köszön...még oylan ismerőseinek is, akiket pl csak egyszer látott életében...

és ez zavar, hogy adott esetben egy elég távoli fiú ismerősre, miért kell, mosolyogva integetve, és kedvesen köszönni?

Nagyon félek, hogy megcsal, ill félrelép, mert távkapcsolat ez az egész. Ő is féltékeny rám, ezt mondta is jó párszor, sztem a legjobban az eddigi barátnőim közül, de én még rajta is tulteszek sztem.

Bizalom, bizalom, bizalom...erre kellene alapuljon egy kapcsolat. Olyan rosz mikor nem vagyok vele, folyton arrol fantáziálgatok, hogy suliban biztos mással ismerkedik, buszon flörtölget, szemez, neagyjisten lyukasórákban elmegy vmi jött mnt sráccal kajálni...meg iyleneken gondolkodok...hameg bulizni megy egyedül (van hogy nem tom megoldani hogy együtt legyünk akkor) szinte egész éjjel nem alszok, és azon parázok, tuti más nyalja falja, tapizza simogatja csókolja vagy uram bocsá~ mégtöbbet csinál az ÉN Barátnőmmel..::S

Próbáltam már vele beszélni, hogy engem ez zavar, aztmondta, hogy ha meg is csalna (de még soha egy barátját sem csalta meg) nem bírná titkolni, ugyis elmondaná nekem, sőt még a kisebb dolgokat is mert nem lenne tiszta a lelkiismerete.

24/F 21/L és 4 hónapja vagyunk nagyon szerelmesek egymásba.


2011. okt. 3. 02:32
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
C-vitamin.
2011. okt. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljár diszkóba,meg inni is és ilyen kacér a természete,akkor nem alaptalan a félelmed.
2011. okt. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szakítás.

Nem tudom, te adsz-e hangot ennek, de a párom régen borzasztó féltékeny volt, ő mondogatta is, és nem sokon múlott, hogy ne lökjön más karjai közé.

Ugyanígy, távkapcsolat, én is általában kedves vagyok az emberekkel és nyitott, vagy ahogy az előző írta "kacér".

Ehhez képest 2év alatt SOHA nem jutott eszembe megcsalni, de még csak nem is néztem 'úgy' egy fiúra sem.

De egy ideig úgy gondoltam, hogy ez a hatalmas bizalmatlanság válóok lehet, mert az ember nem szívesen hallgatja folyamatosan a gyanúsítgatást.

Beszéljétek meg, hogy ő kicsit zárkózottabb lesz, te meg nem féltékenykedsz, ha ez működik. De szerintem nem fog, mert egy alapból ennyire barátságos csaj nehezen mond le a társaságról, ami érthető.

Ne hergeld magad olyan gondolatokkal, hogy biztos más nyaljafalja, gondolj arra, hogy jót bulizik a csajokkal, és mindenki mást lekoptat.

2011. okt. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Folytasd csak, ezzel lehet legjobban szétmarni egy kapcsolatot. Miért jó neked, ha ilyesmin fantáziálsz, ha ezzel mérgezed magad?


"neagyjisten lyukasórákban elmegy vmi jött mnt sráccal kajálni"

Nehogymár azt is meghatározd, kivel mehet kajálni.. Ne legyél ilyen beteges.

2011. okt. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
a feltekenyseg egy ronda betegseg. hosszutavon vagy akar rovid tavon kioli a kapcsolat lenyeget. sajnos nincs gyogyir...
2011. okt. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen. ezt sajnos mindketten érezzük, hogy baj lehet.

Nagyon szeretjük egymást, szerintem is én fújom túl.

Szoval próbáljak meg kicsit visszavenni....nemlesz könnyű...

2011. okt. 3. 14:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát erre hamar rá mehet a kapcsolat is ám......
2011. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!