Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom a féltékenységre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a féltékenységre?

Figyelt kérdés

A szitu az, hogy a barátnőmnek van egy nagyon jó fiú barátja, kisgyermekkoruk óta ismerik egymást, és szerelmesek is voltak a másikba, volt egy rövid, de érzelmileg túlfűtött kapcsolatuk is ami idén januárba ért véget. Azóta is sokat beszélgetnek, msn en, facebookon, ráadásul facebookon privát üzikbe is.

Mikor kérdőre vontam, hogy mik ezek az üzik, egyből jött hogy semmi közöm hozzá, és nem olvashatom el őket.

Mindezt tetőzi, hogy mást se hallok, hogy életének legjobb szexuális élménye ezen sráchoz köthető....(igaz csak egyetlen egy alkalommal történt meg, de azt nagyon magasztalja, hogy azóta se meg addig se senkivel nem volt neki olyan jó)

Velem 2 hónapja van együtt, szex még nem volt, Ő akarta, de én mondtam nemet, elsősorban bizalmatlanságból.

Anyukája is, meg ő is váltig állítja, hogy ha valakit szeret sosem lenne képes megcsalni, és eddig egy pasijával sem lépett félre, és egy éjszakás kalandja sem volt soha.

Nagyon szeretem, nagyon nagyon, de félek, hogy vissza megy a régi nagy szerelméhez...:(

Szerintetek jogos a féltékenykedésem?

köszi

19/F

18/L


2011. aug. 12. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azokat a privált üziket valamilyen szinten jogod lenne elolvasni....lagalábbis ha megkéred szépen akkor nem szabadna titkolóznia hanem inkább bizonyítsa be hogy tényleg nincs semmi....de ez egyéni vélemény
2011. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

én is ezt vártam volna tőle, hogy aztmondja, hogy nyugodtan olvass bele....de nem ez történt.

De azt állítják, hogy ha képbe volna ez a srác, hogy össze akarnának jönni, akkor én nem lennék vele most együtt ez tuti.

Kapcsolatuknak egyébként a távolság, és a srác sok munkája vetett véget.

2011. aug. 12. 11:39
 3/8 napietus ***** válasza:

az teljesen jogos, hogy nem engedte meg, hogy elovasd. lehet, hogy az a fiú nagyon személyes dolgait írta le, amikhez Neked az égvilágon semmi közöd nincsen. ha tudatni akarta volna Veled a problémáit, akkor Neked írt volna.


egyebekben pedig nem értem a barátnődet: ha még nincs túl ezen az ügyön, minek kezdett kapcsolatot Veled? először a múltat kéne lezárni.

2011. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismerős a történet... Saját tapasztalatból gondolom azt, hogy a barátnőd még mindig szereti a srácot.

Régen úgy gondoltam, hogy egy szép csaj, aki mondjuk váltott pár szót a barátommal egy buliban, nem lehet veszélyes, mert hát van barátja a lánynak.

Nem vagyok rá büszke, de nekem előfordult, hogy hónapokig voltam egy sráccal, de közben másba voltam szerelmes. Megpróbáltam vele, hátha el tudom felejteni az előzőt, de nem ment. Mi is közben ugyanígy leveleztünk, sms-eztünk, találkozgattunk. Váltig állítottam, hogy nem vagyok belé szerelmes, nincs köztünk semmi, és "ha nem akarnék, nem lennék veled, nyugi szivem". Na, mióta velem ez megtörtént, azóta nem biztosíték számomra, hogy ha van valakinek barátja - akármennyi ideje - az nem lehet veszélyes a páromra. Szóval azt akarom mondani, hogy aki párkapcsolatban él, nem biztos, hogy abba az emberbe szerelmes, akivel együtt van.

A barátnőd nem véletlenül nem akarja megmutatni a leveleket. Ha csak arról dumálnának, hogy ki mit ebédelt tegnap, abban nem lenne semmi takargatnivaló, ugye? Tehát ott valami nem stimmel. Állj elé, nézz mélyen a szemébe, és kérd meg szépen, hogy ha a másik srácot szereti még, akkor legyen olyan szíves, és most mondja meg őszintén, mert ne vegyétek el egymás idejét, és ha később jössz rá, mástól hallod meg, abból nagyobb gondok kerekedhetnek...

Remélem segítettem ;)

2011. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

És h-h köztük csak egyszer történt meg? Akkor az nem egyéjszakás kapcsolat volt?

Vmit sztem titkol, az én barátom bártan beleolvashat a fiúbarátokkal való levelezésembe, ha nagyon akar. Beszélgess errről el vele! Amúgy meg nem szép dolog a jelenleginek ecsetelni, milyen jó volt az előtte lévővel bármi is. :( Ez nagyon gáz.

2011. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyuszifül. Nekem is van egy gyerekkori barátom, pedig én már 29 éves vagyok. Természetesen ellenkező nem vagyunk. Én már a párommal a kapcsolatunk legelején leszögeztem, hogy a barátom van, párom meg lehet még az n-en is. Nem vagyok hajlandó párkapcsolati drámákat megélni, mert van egy fiú barátom, aki nekem mutatta meg oviban először a micsodáját, és én is, valamit egy átmulatott éjszaka után egymás mellett ébredtünk és kiderült, hogy elvesztettük a szüzességünket egymástól. Mondjuk nekünk ilyen privát életünk nincs, mert én a párom előtt sem titkolok semmit, és ők is jól kijönnek, szóval nekem nincs gondom. Mivel még fiatalok vagytok, javaslom kezd el te is privátozni. Ha gondolod megadom a skype nevem és chatelhetünk ha idegelni akarod :))) Kívácsi lennék, hogyan reagálna rá...
2011. aug. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hm, én sem engedem meg a barátomnak, hogy elolvassa a privát levelezésemet. nem azért, mert szerelmes üzenetek, hanem azért, mert elvárom, hogy bízzon bennem, hiszen semmi okot nem adtam arra, hogy ne tegye. én se akarom elolvasni az ő leveleit:) te se akard elolvasni.

hát igen, lehet pofára fogsz esni! de ez sajnos a szerelemmel jár:( viszont nem félhetsz állandóan. vagy hidd el, ha azt mondja, hogy szeret téged, vagy szakíts vele.

azért meg szólj, hogy ne mesélgessen erről a szexuális élményéről, mert rosszul érint téged ez a téma.

2011. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

elég vegyes válaszok érkeztek.

Lehet elvakít a szerelem, de az utolsó válaszoló véleményét osztom leginkább.

Mint már írtam, sosem csalta meg egyik barátját sem, és ezzel a sráccal is egy hónapja "levelezgetett" utoljára.

azt mondja azóta nem beszéltek, mindkettejüknek új életük van.

A kedvemért, még a telefonszámát is kitörölte a telefonjából (jó tudom hogy semmeddig sem tart visszaszereznie, de akkor is egy gesztus volt)

Mindig nyugtatgat, hogy ő nem fog félrelépni, ezen ne rágódjak.

Am én is játszottam már vele, akkor is vitáztunk egy heveset, mert a volt csajommal beszéltem. Akkormeg Ő volt halálosan féltékeny, de most is az rám nagyon...:D

Szoval valahol kölcsönös a dolog....És távom is vagyunk egymástól, de amilyen messze van a másik ,akkora lángal ég a Szerelem köztünk...:$

2011. aug. 12. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!