Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjünk meg?

Figyelt kérdés
Van egy fiu a suliban aki tetszik, sajna itt a nyár, látni nem látom már,mert messze lakik tőlem.Neten FB-on bejelöltem, visszajelölt, ennyi, ha elmegyünk 1más mellet csak hidegen rám néz vagy még az sem, a fiu 18 én 16 mit csináljak???????????????????????????????????????????????hisz annyira cuki és tetszik ^^
2011. jún. 23. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nőlj fel, ne használj annyi írásjelet és ne cukizd a pasikat mert nem csípik.
2011. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
esélytelen így esélytelen
2011. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szólj hozzá, kezdj el társalogni vele, lehet, hogy szégyellős a srác és nemmerje megtenni az első lépést(sok ilyen sráct ismerel):)
2011. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és mi legye n az első lépés? mit irjak neki üzbi? az osztály társam irt neki"h v? micsi?" de nem válaszolt? ezek szerint nekem se fog válaszolni?????????
2011. jún. 23. 18:58
 5/13 anonim ***** válasza:
hát ha nekem írna egy csaj olyat, h "h vagy? micsi?" persze hogy nem írok vissza..xD 18 éves a fiú, nagykorú :) ilyen lányokat nagyba elkerüli, írj rá fész chaten, hogy "szia" ne üzibe írj neki..írj rá fész chaten, micsi meg ezeket kerüld..mért nem lehet normálisan megkérdezi h micsinálsz? -.- beszélgessetek :) és ne nyomulj rá nagyon, azt nem szeretik a férfiak, a fiú küzdjön a lányért és ne fordítva ! lehet msn címedet is elkéri :) de ne te kérd el az övét xd
2011. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha messze lakik tőled, írj rá chaten... Persze ne a szokásos hülye módon, ahogy a mai kis p.csák szokták az ilyen "lávcsi micsi mizu szercsi" módon... Viselkedj érettebb csajként. Köszönj rá szépen, kérdezd meg tőle, ráér-e... Ha nem válaszol, akkor hagyd, ha reagál, csak szép aprólékosan... Kérdezd meg hogy van, hogy telnek a napjai... Beszélgessetek hasonló dolgokról, keressetek jó témákat, aztán később - ha jól alakulnak a dolgok - beszéljetek meg egy találkozót. :)

15\L

2011. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nincs msem :S de akk is miről beszéljek vele?
2011. jún. 23. 19:06
 8/13 A kérdező kommentje:
ok, akk kb igy: szia!... h vagy? h telik a nyaraD? ???????
2011. jún. 23. 19:21
 9/13 anonim ***** válasza:
hát igen..de nyugi ez majd jön magától, meg sztem ő is fog kérdezni :)
2011. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Körülbelül, de ne pont így. Ne becézgesd a szavakat, írd ki őket teljesen... én így csinálnám "Szia. Ráérsz egy kicsit? - ha reagál, hogy igen, akkor - Oksa. Hogy vagy? Mik történtek veled eddig?" - aztán ha ezek az alap dolgok sikerülnek, találj ki valami témát, utána a dolog adja magát ;)
2011. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!