Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjünk a lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjünk a lányokkal?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen témákról szeretnek beszélgetni a lányok, milyen pasikat kedvelnek :)
2010. szept. 21. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Most ezzel a kérdéseddel azt sugallod, hogy minden lány egyforma. Úgyhogy válaszra sem méltatlak.
2010. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

16 vagyok és sajnos még nincs barátnőm :S

Persze vannak úgy barátaim de viszont nem tudom hogyan tudnám elérni azt, hogy vonzónak találjanak. Szoktam súlyzózni megértem ha néhány lánynak nem tetszik de van akinek tetszik :) de viszont nem azért súlyzózok, hogy izom agyú kigyúrt vadállat legyek hanem csak azért, hogy ,karbantartsam magam :)

2010. szept. 21. 14:33
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó természetesen minden lány más de valahogy úgy általánosítani kellene, hogy még is miről szeretnek beszélgetni, mit szeretnek csinálni pl: vásárolni :)
2010. szept. 21. 14:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem keresd a lányok társaságát és figyelj...

Kérdezz néha.

Sok mindenre rá lehet így jönni.

Az hogy miről szeretnek beszélgetni, azt nem tudjuk megmondani neked. Ahány lány társaság, annyi téma.

2010. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítani, értsd már meg! Én például semmi csajos témát nem kedvelek. Szeretem a Forma1-et és a motorsportokat, a tudomány és technika vívmányait, a csillagászatot, hidegen hagynak a "celebek", a plázázás és az üres fecsegés. Értelmes lány lévén ettől függetlenül bármiről lehet velem beszélgetni. És nem a témától függ, hogy jót beszélgetünk-e, hanem a partnertől.

21/L

2010. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem mondjuk mind két félnek igaza van, mert vannak lány osztálytársaim akikkel együtt szoktam lenni és annyit kiderítettem már, hogy a fiúkról tuti szeretnek beszélgetni :)


Meg viszont amikor voltunk Kiskunmajsán ismerkedtem egy lánnyal az is szerette az olyan dolgokat, mint például a forma 1 :)


Meg nálam egy olyan gond is felszokott merülni, hogy olyan mintha félnék velük beszélgetni nem tudom miért van ez, meg viszont azt is elszeretném kerülni, hogy beszélgetés közben legyen csend szünet, hogy pl 1 perc szünet és utána tudunk valamiről újra beszélgetni :S

2010. szept. 21. 14:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez természetes..

Kell egy kis idő és gyakorlás, hogy megszerezd azt a rutint, hogy hogyan tudj lányokkal beszélgetni.

(Még a felnőttek is félnek néha)

Az egyperces csendtől pedig ne félj...

Néha sokkal többet lehet szavak nélkül kifejezni, mint szavakkal.

2010. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jó a hajad,elestél?
2010. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia Amon!

Rendben köszi most megvigasztaltál :)

2010. szept. 21. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!